Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem? Mit tegyek?

Van esélyem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link] Png

Hüvely gyűrű abba hagyása óta ez a második ciklusom. Az első vérzésem 2 hetet késett. Semmit nem érzek kivéve, hogy tegnap este óta a baloldalon lent picit fura szúró érzésem van illetve olyan érzésem mintha meg akarna jönni de nem olyan erős. Se mell feszülés se hasnál húzódás, semmit nem érzek. Tegnap du. csináltam egy tesztet negatív lett, szerintem elkapkodtam. Kérlek nézzétek meg a diagrammom. Bármiféle vélemény jól jön, csak mondjatok valamit, mert nagyon türelmetlen vagyok és ez a nem tudom mi lesz állapot nagyon rossz. Ja a ciklusaim 28 naposak szoktak lenni.


2010. jan. 20. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

leesett a hőmérsékleted, hamarosan meg fog jönni.

bár ebből a görbéből sok mindenre nem lehet következtetni. mindenesetre alacsony a hőd

2010. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hőgörbének ez sajnos nagyon rövid. Csak sejthető belőle, hogy a hőd éppen esik, ami általában közelgő menszeszre utal.


ha továbbra is szeretnél hőgörbét vezetni (hasznos lehet), akkor a menszesz alatt is vezesd majd.

2010. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy 45 napos volt az előző ciklusod?

Akkor ne tesztelj, hanem legyetek együtt ma este mindenképp!!!! Szerintem nem fog megjönni, mert még csak most lesz ovud!!!

Nem vagyok nagy szakértő, de nekem is a 23. napon volt. Szóval mindent bele! Mérd a hőd továbbra is! Pár nap múlva kíváncsi lennék rá!

2010. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, talán inkább 43!:)
2010. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tényleg! akkor peteérés miatt esik le. most kell belehúzni :)
2010. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez a csúszás most fordlut elő elösször, amugy minidg 28 napos vagyok. Most akkor legyünk együtt? Van ovu tesztem is csináljak egyet? És most mitől lenne 43 napos a ciklusom?
2010. jan. 20. 10:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha van, akkor nézd meg!

A hőgörbéd elején látszik egy szám felül. valószínű beírtad az előző menzeszek időpontját. A ciklus meg kiszámolta.

Én magamból indultam ki az előbb. Nekem 3 évig 29-30 nap volt fogamzásgátló abbahagyása után. Esküvőszervezéstől kezdve 33-36 nap, és volt egy 45 naposom.:) Szóval bármi okozhatja! Ha esetleg stresszesebb vagy mostanában, nem mozogsz, pedig előtte igen, bármi...

2010. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, mert a gyűrű abbahagyása után az elsó mensi késett 2 hetet ezért jött igy ki. De én úgy tudtam h. a peteéréses napokat a mensi első napjától kell számitani. Az orvos azt mondta 14. napon van általában. És akkor voltunk is együtt. Vagy nem jól tudom?
2010. jan. 20. 11:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod, bizony. 28 napos ciklusnál tényleg a 14. napon van általában, de minél hosszabb egy ciklus, annál később van benne az ovu.


Az ovuláció (népies nevén peteérés) kb 2 héttel a menszesz ELŐTT van! Azaz egy 43 napos ciklus esetében kb a 29. napon. Szóval nem a menszeszed csúszott abban a hosszú ciklusban, hanem az ovulációd tolódott ki későbbre, ki tudja, miért, és ehhez kapcsolódóan jött meg később a menszeszed is.


Hőgörbéből remekül meg lehet állapítani, hogy van-e ovu, és hogy mikor. Sajnos ebben a hónapban nem vezetted, így nem tudom neked megmondani.


[link]

2010. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ezért érdemes volt felkelnem. Igazán hálás vagyok h. segitettél!!! Köszönöm
2010. jan. 20. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!