Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnák a tapasztalataikat...

Leírnák a tapasztalataikat akik így jártak?

Figyelt kérdés
Évekig kőzépidőben mindig uakkor érezték az ovus fájdalmat,és tapasztaltak előtte napokig erős tojcsit..ám amikor használni kezdték az ovu tesztet,az teljesen más időpontot mutatott?Lett vki így évek múlva egyszer csak babás?
2010. jan. 20. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes egyébként, mert nekem pl soha nincs tojcsis nyákom, csak krémes, és az ovu teszt minden hónapban mutatja a pozitívat. Szal nem csak akkor lehet vki babás, ha tojcsis a váladéka. Mindkét gyerekemmel, krémesen, vagy szárazon estem teherbe!
2010. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig középidőben nagyon fájt a hasam, de az ov. nem akkor volt! Az ovu teszt szerint amikor kellett csináltuk, de mégsem jött össze. 3 év próbálkozás után Meddőségin derült ki hogy a középidős fájdalom azért volt olyan erős mert el volt záródva a petevezeték. Megműtöttek, rá 2 hónapra terhes lettem.
2010. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok!:)
2010. jan. 20. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan úgy lettem terhes, ahogy a kérdésben megfogalmaztad. Középidőben hasfájás, testápolószerű váladék, ovu teszt negatív. 1 héttel később pozitív ovu teszt, próbálkozás, és terhes lettem.
2010. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középidőben +ovuteszt (most is várom,hogy hozza a postás),de tojcsis nyákom soha nincs,vagy csak nagyon minimális.Érezni szoktam az ovu fájdalmat.Mikor mértem a hőmet az szépen mutatta is.Már nem mérem mert nem láto értelmét--csak idegesített.

Sajnos még nincs baba,de gyúrunk rá.

Vizsgálatok előtt állunk.Jövőhéten azért mindent beleadunk,mert akkor várható pé-m.

Sok sikert!

2010. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a tuti, ha a 10. és a 22. nap között kétnaponta együtt vagytok. Így teljesen mindegy, hogy mikor van a pé, a nyák, az lh-csúcs stb, mert nem tudtok mellélőni.


Első babámra renegeteget vártam, mert folyton a pé-vel voltam elfoglalva, a 2. rögtön összejött a fennt leírt módszerrel.

2010. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapot vártunk sikertelenül.. mértem hőt stb. Aztán a dokim javaslatára a ciklus 11-20. napjáig minden nap 1x voltunk együtt.

A második hónapban terhes lettem.

2010. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem.Nekem nem is volt jellemző a folyás.Nekem középidőben mutatott 2 csíkot 4 hónapig nem is volt semmi.De most az ötödik hónapban valamiért 2 nappal előbb mutatta ,(még jó hogy teszteltem) és most össze is jött a babónk,pedig egy jól átmulatott buli után sikerült legyártani!Ne csak középidőben tesztelj és a doki látja ha van pete.puszi 4 hkm :)))
2010. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!