Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik voltak már Hatvanban a...

Akik voltak már Hatvanban a Bajza gimiben emelt töri szóbelin leírnák a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés
Sokat számít majd a szóbelim a továbbtanulásnál, mert írásbeli nem lett vmi fényes (62%)
2011. jún. 1. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek:S 64 pontom lett az írásbelin...
2011. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam, elég szemetek voltak...:S Majd írj h neked h ment!
2011. jún. 3. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekem olyan kérdéseket feltettek, amire köpni-nyelni nem tudtam. meg annyira körbetekerték h. nocsak... te mit húztál?
2011. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kádár politikai életpálya:S
2011. jún. 10. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
az nehéz volt? én a felvilágosult abszolutizmust húztam
2011. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kádár korszakot oda vissza tudtam (életmód).- de még ott is belekötöttek. Politikát már annyira nem mert suliba se jutottunk el odáig, aztán kérdezgettek nagyon aprólékosan...mindegy lega túl vagyok/unk rajta!
2011. jún. 11. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ez az egy előnye van, hogy túl vagyunk rajta:)
2011. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocsi hogy itt kérdezem de milyen tantárgyakat néznek a továbbtnulásnál?Végül is felvettek?Szerintem én is el fogom cseszni az írásbelit..
2012. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a felvi.hu oldalán ki tudod választani, hogy miből mennyi pontra számítasz. általában van egy alap és az mellé még lehetőségek amit különösen számítanak. én a bgf-re szerettem volna menni, ezért az emelt törit+matekot számították... és nem vettek fel. a törim 56százalék lett emelten matek 64százalék lett középen. első válaszoló...
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!