Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a párjával volt a...

Akinek a párjával volt a probléma, tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk, és most kiderült, hogy a párom spermaszámával van a gond (15M/ml). Ma elmentem a nőgyógyászhoz, hogy engem is kivizsgáljanak, erre ő azt mondta, hogy ha a páromnál van a gond, engem nem vizsgálgatnak, csak ha már őt kezelték, és annak ellenére sem sikerül a baba. Csak azt nézte meg, van-e peteérésem (van szerencsére), és azt mondta, ha van, akkor velem nem lehet gond. Szerintetek igaza van, hogy nem vizsgál? Nálatok hogy volt? Előre is köszi annak aki válaszol!
2010. jan. 20. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az igaz, hogy mindig a férfinál kezdik a vizsgálatot, mert nálunk is így volt, de miközben a férjemet vizsgálták, rajtam is elvégezték a különböző kivizsgálásokat. Peteérésem nekem is volt, de sajna nem tudott megrepedni, és ciszta lett belőle. Egyéb bajom nincs a férjem hála a jó istennek egészséges. Sztem jobb lenne, ha egyszerre vizsgálnának titeket, így előbb végeznétek.
2010. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt gond a párommal, de közben engem is vizsgáltak, még szerencse mert kiderült hogy nálam is gond van...
2010. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt még kifelejtettem, hogy a hőgörbéimet meg sem nézte, mert azt mondta, hogy semmit nem érnek, ez egy nagyon elavult módszer... :/
2010. jan. 20. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Téged nem akar a doki kivizsgálni, akkor válts orvost! Vagy menj magánrendelésre ott azt csinálnak amit akarsz, nyilván pénzért, de sztem megéri.

Vagy jelentkezzetek be meddőségi klinikára, ott úgyis kivizsgálnak tetőtől talpig mindkettőtöket, mert csak úgy lehet inszembe vagy lombikba belevágni.

2010. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél másik orvoshoz. És a párod szedjen FER14-et. Nagyon sok jót hallottam róla. Drága, de egy ismerősömnél 2 hónap szedés után összejött a baba. Pedig 3 éve próbálkoztak sikertelenül.
2010. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma bejelentkezünk a meddőségibe, mert ez nem ellátás, amit ezek az orvosok csinálnak, le sem szarják az ember problémáját. A FER14-et pedig megrendelem. Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 21. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!