Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5 hetes terhes vagyok van...

Kb 5 hetes terhes vagyok van már ilyenkor mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Tegnap fájt a mellem de ma már nem érzem annyira hogy feszítene! Normális vagy lehet hogy elment a baba? Nyáron már jártam így hogy elment a mellfeszülés és a babának sem volt szivhangja! Félek segítsetek!!!!!!!
2010. jan. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem volt 6 pici babám abből három maradt meg a másikakkal elvetéltem mikor az ehalt babák voltak akor minden tünetem megvolt ami a nagykönyvben meg van irva, mikor a lányaimmal lettem pocakos semmi tünetem nem volt (valószínű hgoy fiúk voltak azoik a babáka akiket elvesztettünk)


a legfontosabb hogy nyugi és csak pozítivan , menj dokihoz minál előbb én aaz első 12 hétben minden héten votam dokinál mert annyira nem birtam megnyugodni(igaz hogy már hülyének néztek de én azért mentem)

2010. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj ez teljesen normális, hogy hol érzed, hol nem a melleidet! Akkor van baj, ha már vérzel, vagy barnázól, na akkor futás az orvoshoz! Élvezd, hogy kismama vagy, és ne figyelgesd a tested. Nem lesz semmi baj! :) Boldog babavárást kívánok!
2010. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt nem tudom,hogy törvényszerű e a mellfeszülés,de én ez alapján éreztem ,hogy kismama vagyok.5 hetes voltam én is.Sajnos a mi babánk sem maradt meg,Szerintem az,hogy ma nem fáj vagy feszül a melled, nem azt jelenti,hogy elment a baba.Ne idegeskedj,ne aggódj,inkább örülj a pocaklakónak.

Én tiszta szívemből gratulálok a picihez.

2010. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ennyi idősen én is ugyan ezen paráztam,nekem is volt már egy vetélésem.Minden nap nyomkodtam a mellem, néztem mennyire feszül, mennyire érzékeny.És nem volt minden nap ugyan olyan.Hol jobban fájt, és feszült, hol pedig szinte alig érezhetően.Nem fogod egyformán érezni a tüneteket minden nap, sőt ha jön a hányinger, az sem lesz minden nap, nekem voltak napok mikor fel sem tudtam kelni, és másnapra semmi bajom nem volt.

Nyugodj meg minden rendben a babáddal, és ne beszélj be magadnak butaságokat, hidd el nem tesz jót!

Boldog babavárást!

2010. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!! Aranyosak vagytok! Remélem nem lesz baj! Az hogy megint olyan érzésem van mintha megakarna jönni normális?
2010. jan. 20. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
De normális ám!Ez is időközönként fog jelentkezni.Ilyenkor én mindig igyekszem sokat pihenni, feküdni, na meg MagneB6.Nekem sokat segitett.Most is épp ezzel küzdök, pedig már 13 hetes vagyok.Nem lesz semmi baj.Ha nagyon görcsölsz akkor hivd fel a dokid, de amugy "természetes" érzés.
2010. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kb 5 hetes vagyok (majdnem) , és nekem egyáltalán nem feszül a mellem.Van akinek később jelentkezik.Én ma is teszteltem és tuti h él a babóca mert sokkal erősebb a csíkom mint eddig.A hcg hormon erőteljesen termelődik.menj dokihoz.
2010. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nekem csak hasszurkám van egy kicsit és sűrűn járok pisilni.Ennyi a tünetem egyenlőre . Ja , ma hányingerem volt de lehet h csak az idegtől.
2010. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!