Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Choragon (tüszőrepi) után...

Choragon (tüszőrepi) után mikor lehet teszetlni először?

Figyelt kérdés

Azéet kérdezem, mert 14 nap eltelte után nagyon halvány pozitív, másnap megin t ugyan olyan halvány +. Nem tudtam eldönteni, hogy melyik az erősebb. Most akkor ez mi lehet? Ja és késik 3 napja.

Az írjon, akinek kimondottan ezzel a márkéával van tapasztalata. Köszi


2010. jan. 20. 08:16
 1/3 anonim válasza:

Nekem még nincsen tapasztalatom,én még előtte vagyok az injekciónak! Előtte Tei is Merional injekciókúrát kaptál és utána a Charogont? Volt valami mellékhatása? A Charogon beadása után mikor kellett együtt lennetek és milyen gyakran?

Szorítok neked remélem babás vagy!

2010. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy Choragon vagy más márka, lényeg hogy + a teszted! Vagy valamit nem jól értelmezek?!

Késik a menzid és kettő pozitív teszt?!

Hát, nagyon egyszerű: TERHES VAGY!

Gratulálok!

2010. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű a dolog, mivel ebben az szuriban van hcg, és attól is lehet + teszt. Azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt szívódik fel. Mindenhol más számokat írnak, ezért érdekelne olyan véleménye, aki már próbálta és kapott valós + tesztet, vagy mikor volt a legelső - tesztje.

Nekem ezt írta fel a doki, ez az első tüszőrepesztőm, 24-36 órán belül hat a doki szerint, és azt mondta, hogy az akciózást 24 órára kezdjük, a másodikat 48h-ra (+24). Ennyit mondott. A hasam már 4 napja elég gyakran görcsöl, de eddig tiszta a helyzet, de lehet, hogy a gyógyszerek miatt késik, állítólag megzavarhatják a ciklust. Nekem 24,5 naposak voltak, majd az első Closty után 26 nap, és most a második után meg nincsen meg 28,5 nap után. Lehet hogy ez a nyavajás closti miatt késik, és a szuri miatt meg + a tesz.

De remélem nem! Remélem, hogy a baba!

Kösz a segítséget, bíztatást!

Nektek is hajrá!

szorítok!

2010. jan. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!