Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy sem?

Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a mellem és feszül. Voltam nőgyógyásznál, megvizsgált, és nem tudta egyértelműen megállapítani terhes vagyok e vagy sem. Azt tanácsolta csináljak terhes tesztet, ami negatív lett. Ma reggel megjött a mensim 1 nappal előbb, és délutánra szinte elállt. (egyébként sem szokott sok lenni, de ennél azért mégis...) Gyakori pisilés megvan, fáradt nem kifejezetten vagyok de sokat alszom(leginkább reggel nem bírok felkelni), a pocim meg kicsit kerekebb mint szokott. Hányingerem sem volt, de ájulásérzet erős kaja szag miatt többször is előfordult. Hangulatingadozás is van néha... Szóval?
2010. jan. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Sok nő érez változatos terhestüneteket akkor, amikor nagyon akar babát, és akkor is, amikor nagyon nem. Itt van pl ő: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Azt javaslom, hogy pár nap múlva csinálj még egy tesztet, és ha az is negatív, akkor fogadd el, hogy nem vagy terhes.

2010. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a mensinapod előtt elmentél orvoshoz vizsgálatra?
2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap lesz egy hete, hogy orvosnál voltam. (Negatív teszt esetére írt beutlót mellultrahangra.)
2010. jan. 19. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kár itt kérdezősködnöd... ha a doki nem tudott mit mondani, a teszted még(?) negatív, mi biztos, hogy nem látunk a szervezetedbe!!! :) Várj türelemmel, 1-2 héten belül mindenképpen kiderül, nem veszítesz semmit, nem maradsz le semmiről. De most csak az idő válaszolja meg a kérdésedet!


Ha babát szeretnél, kívánom, hogy az legyen!!!!

2010. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem gondoltam még rá hogy esetleg babát szeretnék. Csak fájt a mellem egy ideje és elmentem vele dokihoz. De már megbarátkotam vele, hogy lehet anya leszek :) Tudom, hogy Ti nem tudjátok megmondani terhes vagyok e de kell egy kis bátoritás, mert alig birom már kivárni hogy kiderüljön a dolog :)
2010. jan. 21. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel ma lettél beteg, én azt javaslom, csinálj ma is egy tesztet, hátha az előző pl rossz volt. Drukkolok.
2010. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!