Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretkeztem..és belém is került minimális sperma valszinü 50%[mert sajnos nem érezte mikor kell elmennie]:(

de rögtön tusoltam is utána nem tom h. ez valamivel is csökentheti a babát ha tusolunk rögtön aktus után:lma kellett volna megjönnie(streszes vagyok, és tegnap is sexeltem a barátommal)ezek miatt is késhet a menszi nem? néha késik 1 hetet.nincs nagon semmi tünet olyan téren se hogy megakarna jönni habár néha kicsit fáj a hátam és nagyon minimálisam van néha megjövö érzés..amikor történt ez a "baleset" elméletileg nem lehetett peteérésem mertmenszeszem elmulása után történ kb 24 orával.(ugymond)

ebben a honapban megszakitással szeretkeztünk mert most irattam fel fogamzásgátlot szegény alergiás a gumira meg minden ien dologra..de csak ebben az egy honaba csináltuk megszakitással(meg kapcsolatunk elején)de akkor megjött pár nap késésel.

peteérésemkor nem csináltuk..de utána egy nappal ugyan ugy megszakitással. mindig sokkal elötte kivette mielött elment volna.most voltam vérvételen meg vizelet..vizsgálaton a fogamzás gátlo miatt a vérvtel is lehet bezavart vagy vaalmid e nagyon ideges vagyok:(

de ha belegonolunk nem olyan könnyü teherbe esni eleve mégha valkibe is beleélveznek teljesen oda lehet h nem is esik teherbe..csak sokszori olyan probálkozás után. de igy mennyi az eséjeh ha még került is belém sperma az elég kivülre max...és amugy ö azt mondja a párom h érzi ha jön elöváladék akkor ki is szokta huzni mulktor is kihuzta és elment megmosni:S

vaalmenyire megtudok nyugtatni h nem vagyok terhes?:(

k9szönöm elöre is:(


2008. aug. 8. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
:-)
2008. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!