Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretkeztem..és belém is került minimális sperma valszinü 50%[mert sajnos nem érezte mikor kell elmennie]:(

de rögtön tusoltam is utána nem tom h. ez valamivel is csökentheti a babát ha tusolunk rögtön aktus után:lma kellett volna megjönnie(streszes vagyok, és tegnap is sexeltem a barátommal)ezek miatt is késhet a menszi nem? néha késik 1 hetet.nincs nagon semmi tünet olyan téren se hogy megakarna jönni habár néha kicsit fáj a hátam és nagyon minimálisam van néha megjövö érzés..amikor történt ez a "baleset" elméletileg nem lehetett peteérésem mertmenszeszem elmulása után történ kb 24 orával.(ugymond)

ebben a honapban megszakitással szeretkeztünk mert most irattam fel fogamzásgátlot szegény alergiás a gumira meg minden ien dologra..de csak ebben az egy honaba csináltuk megszakitással(meg kapcsolatunk elején)de akkor megjött pár nap késésel.

peteérésemkor nem csináltuk..de utána egy nappal ugyan ugy megszakitással. mindig sokkal elötte kivette mielött elment volna.most voltam vérvételen meg vizelet..vizsgálaton a fogamzás gátlo miatt a vérvtel is lehet bezavart vagy vaalmid e nagyon ideges vagyok:(

de ha belegonolunk nem olyan könnyü teherbe esni eleve mégha valkibe is beleélveznek teljesen oda lehet h nem is esik teherbe..csak sokszori olyan probálkozás után. de igy mennyi az eséjeh ha még került is belém sperma az elég kivülre max...és amugy ö azt mondja a párom h érzi ha jön elöváladék akkor ki is szokta huzni mulktor is kihuzta és elment megmosni:S

vaalmenyire megtudok nyugtatni h nem vagyok terhes?:(

k9szönöm elöre is:(


2008. aug. 8. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, várj még 3-4 napot, ha bírod idegileg, és reggeli első pisiből csinálj tesztet!

Mert bizony ez a megszakításos védekezés nagy nulla, és a párod tutira nem érez minden csepp előváladékot, spermium pedig abban is van,és elég belőle 1db!

A "baleset" elég korán volt,de ugyebár a spermiumok 3 napig is élnek...

Tesztelj, akár már a hétvégén,akkor talán megnyugszol,ha negatív,mert kevés az esély,h mi itt megtudnánk nyugtatni sajna. :(

2008. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

A "megjövő" érzés gyakran babát jelent. Megszakításos közösüléssel nagyon "jó" esély van a babára. Ha utána letusoltál, szerintem azzal még lehet, hogy rosszat is tettél, főleg, ha vízsugár került a hüvelyedbe, és esetleg feljebb segítetted a spermiumokat. Terhes pedig akármikor lehetsz a hónap folyamán, akár menstruáció alatt is. Bocs, de nagy marhaság volt ez a védekezés, már ha annak lehet nevezni, mivel kb. 50-50% az esély, hogy lesz baba vagy nem... Egyébként az előváladékot szinte soha nem érzik meg a férfiak, és ettől is símán teherbe lehet esni.

Bocs, hogy nem tudtalak megnyugtatni, de nekem ezek a gondolataim vannak a leírtak alapján.

2008. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azért köszönö a válaszokat:S:(

de szerencsére igy még mindig kevessebb a teherbe esésnek a % minthogyha teljesen belém élvezett volna nem?:O és sok menyiséget:l

elvigre sokszor mégg azoksem esnek teherbe akiknél ez igy van amugy a vérvételembe nagyon alacsony volt sok inden ugye ez nem utalhat babaára?:O

2008. aug. 9. 01:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy megszakításos módszerrel teherbeesett kismama vagyok. Igaz, nem egy-két alkalommal szexeltünk így. Egy évig használtuk ezt a módszert és naponta szeretkeztünk, ugyhogy egy alkalommal kevessebb az esély, de ott van akkor is. Szorítok, hogy ne így legyen nálad, bár én nem bántam meg. Minden jót!
2008. aug. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kismama vagyok, de mielőtt bevállatuk volna a bébit, én egy évvel előbb abbahagytam a fog. gátlót, és megszakításos módszerrel szexeltünk. Én nem estem akkor teherbe. Lehet szerencsém volt, nem tudom. Végüli úgy voltunk vele, ha jönni akar, hadd jöjjön!


Bízzál benne, hogy nem vagy babás!

2008. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válazsod:)

de szerinted én babás vok?:(

nincsen semmi terheségre utalo jelem csak egy másfél hete volt egyhe megjövös érzésem mindig az elött van ien amikro megjönne meg ma volt egy kicsim meg a melbimbom kicsit fáj ..mukir mukktor is megjött fájt egy kicist..de am megs emmi nics ..

2008. aug. 10. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utolsó válaszoló vagyok. Nem tudom, hogy az vagy-e, de miért nem csinálsz tesztet? Amúgy nem akarlak elkeseríteni, csak a tényeket tudom leírni, nekem is voltak enyhe görcsim mikor babás lettem, és majd leszakadtak a melleim, ill. fájtak a mellbimbóim. Na most ez mindkét esetben jelen lehet. Amúgy meg lehet, hogy azért késik, mert idegeskedsz, már ilyen is volt velem!

2008. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha akkor tötént a kis baleste mikro nem vot peteérésem az is számit nem?:O
2008. aug. 14. 02:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? Teszteltél?
2008. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megjött:$
2008. szept. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!