Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem bir megjönni? Csak...

Miért nem bir megjönni? Csak nincs valami nagy gond?

Figyelt kérdés
Több mint egy hetet késik,utoljára augusztusban szexeltem.De nem védekeztünk.Már kétszer teszteltem,mind a 2 negativ lett.Bizhatok a tesztben?A hasam fáj,mint ha meg akarna jönni,de már kb egy hete.Ebben a hónapban eléggé fel voltam fázva,hónap elején.Folyásom van.Nem akarok babát,remélem igazat mond a teszt.
2010. szept. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ha még csak egy hete késik akkor nagyon korán teszteltél,így simán lehet negatív ha babát vársz.

csinálj még egy tesztet.bár a felfázás miatt is késhet.

2010. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De utoljára augusztusban voltam pasival.És ha már egy hete késik,ki kellenne neki mutatni az igazat nem?Mert ha netán terhes lennék,akkor az a baba még augusztus végén fogant meg.Jól mondom?
2010. szept. 15. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hetes késésnél már bőven kimutatná a teszt, főleg, hogy egy hónapja szexeltél. Szerintem nem vagy terhes, csak a felfázás bekavar, ilyen gyakran előfordul.
2010. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is fel voltam fázva az utolsó mentstruációm előtt és nekem 2 hetet késett, bár nem izgultam mert mi védekeztünk.

23/L

2010. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,mert megjött :)
2010. szept. 16. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!