Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas hőmérséklet mellett...

Magas hőmérséklet mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
9 napja késik,de a teszt amit 7 nap után csináltam negatív lett.De minden tünetem arra utal hogy terhes vagyok.Még a hőmérsékletem is minden reggel 37,3 vagy 37,2......de lejebb soha nem megy .....ez jelenthet valamit?A teszt tévedett?A hőmérő igazatmondhat?(nem vagyok BETEG!!!!Minden ok csak tünetek vannak)
2007. okt. 23. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Lehetsz terhes és a teszt is mutathat téves eredményt. Lehet, hogy még nem termelődött elég HCG hormonod ahhoz, hogy kimutassa. Pár nap múlva csinálj egy másik teszetet és menj dokihoz akármi is lesz az eredmény. Sok sikert kívánok.

2007. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hallottam mar en is errol es egyaltalan nem gyakori, hogy 10 nap keses utan se mutatja ki a teszt a terhesseget. Sot...van akinel meg a 6 heteset sem. Mindez a hormonszintnek koszonheto ami allitolag nem annyira magas, hogy kimutathato legyen meg ezekkel az erzekeny tesztekkel sem. Menj dokihoz.

Ha baba es kivant baba akkor nagyon sok boldogsagot kivanok hozza.

2007. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!