Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkepzelhető hogy menstruálok...

Elkepzelhető hogy menstruálok de terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a barátommal, védekeztünk óvszerrel, meg is jött a menstruáció. Ez a 3 hónapja történt. Viszont folyamatosan érzékeny a mellem, néha rosszul vagyok reggelente, meg van, hogy a hasam alja fáj illetve enyhe görcs van...

Nem tudom lehetséges h terhes vagyok? Tesztet nem csináltam mert eddig nem aggódtunk csak mostanában kezdtem :/


2014. szept. 12. 12:32
 1/6 anonim válasza:
Elképzelhető. Nekem pl.az anyukám a terhesség feléig menstruált de van akinek egész terhesség idején ugyan úgy megvan. Azt ajánlom hogy csinálj tesztett többször is.
2014. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha használtatok óvszert, és nem lett semmi baja, akkor nem lehetsz terhes. De csinálj tesztet, ha az megnyugtat.
2014. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lett az óvszernek baja. Igazából azzal kezdődött az aggódás, mikor egy barátomnak elmeséltem, hogy fura tüneteim vannak, és azt mondta más is esett így teherbe, mert az óvszeren lehetnek mikrorepedések....
2014. szept. 12. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak rajta mikrorepedések :) Na jó, egy több éve lejárt óvszeren lehet, de csak nem olyat használtatok...?! Csinálj még ma egy tesztet, már ki fog derülni.
2014. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
természetesen nem járt le a szavatossága :) mindig ellenőrizzük, nem volt vele semmi baj. Csak ez a sok rémtörténet, hogy megnézték nem volt semmi, és összejött a baba...emiatt aggodalmaskodtam :) De furcsa módon most ahogy kezdek megnyugodni, a tünetek is enyhülnek :D
2014. szept. 13. 21:17
 6/6 anonim válasza:

Lányok! A spermát le kell nyelni, nem hiába mondjuk!

Abból baj nem lehet..

2015. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!