Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkepzelhetö hogy terhes lettem?

Melanie0 kérdése:

Elkepzelhetö hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menzeszem, ez volt az elsö szokatlan dolog. Furcsan erzem magam, emelygek, szedülök, eg a gyomrom. Ma elkezdtem aggodni, es vettem egy tesztet. Negativ lett, igaz mar reg elmult a reggel mikor csinaltam. Negativ lett, megsem erzem magam higgadtnak, mert az hogy a menzi kimaradt az mar eleve gyanus, plusz ez a rosszullet. Tanacstalan vagyok....:( Szerintetek negativ teszttel is benne van a pakliban a terhesseg lehetösege? Lehet varnom kene meg kb egy hetet es ujra tesztelni? Aki tud valamit segiteni, legyszi valaszoljon:). Elöre is köszönöm!

2013. máj. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mióta késik?
2013. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Plusz többször vedekezes nelkül voltunk együtt parommal, abbahagytam a gyogyszerem szedeset. Szoval gondolom van okom gyanakodni.....
2013. máj. 3. 12:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Mióta késik?Ha legalább egy hete,akkor valós lehet a negatív teszt!Szerintem nem vagy terhes,de pár nap múlva tesztelj megint,ha nem jönne meg!

Hány éves vagy?Örülnétek a babának?

2013. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mar harom napja. A fura, hogy mindig erzem a jeleket arra utaloan, hogy meg fog jönni. Most abszolut semmi jel nincs:S
2013. máj. 3. 12:49
 5/11 A kérdező kommentje:
25 eves vagyok. Örülnenk a babanak, igen. Szeretjük egymast nagyon parommal, es terveztük is, de meg 1-2 evvel kesöbbre:D
2013. máj. 3. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is gyogyszer abba hagyása után ráadásul ciklus végén lettem terhes. Úgy hogy az első teszt ki se mutatta, csupán rá egy héttel. Szerintem tesztelj újra.
2013. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jahh es azt elfelejtettem irni, hogy tulajdonkeppen ugy negativ a tesz, hogy van ugye a normal csik, ami mindig elöjön, es a masik csik is ott van, csak olyan nagyon vekonyan, halvanyan.Olyan kis buta halvagy csik,jol meg kell nezze az ember. Szoval azt sem tudom, hogy az most akkor negativ, vagy pozitiv....... Nem tudom eldönteni mi van. :S
2013. máj. 3. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 csík van, akkor az már nem negatív :) lehetséges, hiogy a gyógyszer abbahagyása miatt késik, de az is lehet, hogy várandós lettél :) vegyél még egy tesztet :) Egyébként nekem a nőgyógyászom anno azt mondta, hogy a gyógyszer abbahagyása utáni teherbeesésnél nagy az ikerterhesség valószínűsége :)
2013. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkepp tesztelek ujra. Most varok par napot, es csak azutan. Ikerterhesseg? :D Hahhahh te jo eg! Ne remits mar meg :D
2013. máj. 3. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél újra?
2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!