Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy a doki...

Elképzelhető, hogy a doki kíméletből nem mondja meg, hogy a korábbi abortuszom miatt nem lehetek most terhes?

Figyelt kérdés

Mivel úgyis megkérdezitek: 3 hónaposak voltak az iker fiaink, amikor spirál mellett terhes lettem. Úgy éreztem nem tudnám megoldani, hogy két járni tanulni gyerek mellett egy csecsemővel is foglalkozzak.


Most 1 éve próbálkozunk, a doki szerint még korai kombinálni meg elméleteket gyártani. Szerintetek is?


2012. márc. 19. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta próbálkoztok és egyéb lehetőségeket végigzongoráztatok e a dokiddal (hormonális dolgok, ciklus rendben van e, van e peteérés stb illetve elég idő telt e el amióta próbálkoztok, mivel 1 éven belül 88% a terhesség esélye (teljesen egészséges szülők és rendszeres nemiélet mellett) de egy két három hónapon belül még elég kevés).

Ha még nem telt el elég idő és egyéb vizsgálatok se történtek akkor nem állíthatja hogy az abortusz miatt, ez felelőtlen és megalapozatlan kijelentés lenne.

És ha így is van akkor is, arra sincs egyértelmű bizonyíték hacsak nem volt azután valami gyulladásod ami annyira durva volt hogy hegesedést vagy ilyesmit okozott (de ezt is csak vizsgálatokkal tudja megállapítani).

Sajnálom hogy ilyesmi történt veled.

Benne van természetesen a pakliban ez is sajnos de az orvosodról nem kell ilyesmit feltételezni még ettől.

2012. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj ne hari közben látom, hogy 1 éve próbálkoztok....akkor csak annyi érvényes a kérdésemből hogy más lehetőségeket kizárt e már.
2012. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel fiatalok vagyunk (27 és 28), azt mondta, még próbálkozzunk 6 hónapig utána nekifekszünk a vizsgálatoknak.
2012. márc. 19. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából minden más eshetőség valószínűbb. Nyugodj meg, nem hinném, hogy kíméletből nem mond ilyet, de mindenféle vizsgálat nélkül sem kizárni, sem megerősíteni nem tudja ezt, tehát nem akar valószínűleg felelőtlenül dobálózni.
2012. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kíméletből nem mondta, hanem mert tényleg nem lehet tudni az okát, hisz még nem vizsgált ki titeket. Őszintén szólva én nem hiszem, hogy az abortusz az ok, sok más is lehet, ami még az előző terhességeid alatt nem volt.
2012. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az abortusz miatt ne lehetne több babád, ha amiatt nem lehet és ez kiderül, akkor az orvos pedig meg fogja mondani.
2012. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!