Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Babymark ovuteszt tévedhet?...

A Babymark ovuteszt tévedhet? A jelölt időben végeztem el, ma az 5. -et, de semmit nem mutat. Ma vagyok a 16. napomon. Lehet, hogy nekem később van a PÉ-m?

Figyelt kérdés
Eléggé össze vagyok zavarodva, mert az előző mensim(ha lehet annak mondani)2 nap késés után 1 napos volt 2 nap barnázással, most onnan számolom, de lehet hogy nem onnan kellene?!
2008. aug. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a teszt tevedett, nagyon pici a valoszinusege legalabbis.


Nekem kimutatta, es kivancsisagbol par napja csinaltam meg egy ovu tesztet, es eleg halvany volt a tesztcsik a kontrollhoz kepest, a masik harom amit csinaltam nagyon eros, az elso ketto majdnem pozitiv, a harmadik egyertelmuen pozitiv volt, utana mar nem is teszteltem ,csak vagy egy hettel kesobb kivancsisagbol. Amugy nekem mas markaju volt.

2008. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem téved, de lehet hogy neked később van a pé-d, rá is van írva, hogy több dobozra is szükség lehet , ezért én azt szoktam tanácsolni, hogy amíg halvány jele sincs a pozitívnak, addig elég kétnaponta tesztelni, így takarékosabb, és ha kimaradna a hónapban a pé, akkor is csak egy doboz fogyott el.
2008. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! Én is erre gondoltam! Amíg nem tapasztalom ki magamnak, hogy mikor van, több dobozzal is kéne vennem. De majd a köv. hónapban. Ma reggel volt egy két alhasi szurkám, szerintem ma van. Tegnap együtt is voltunk. Remélem sikerül előbb vagy utóbb...
2008. aug. 9. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
én megfogadtam valakinek a tanácsát, és kettévágom az ovutesztet, hogy spóroljak. a kazettást is szét lehet szedni.
2008. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!