Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Két vetélés után...

Mit tegyek? Két vetélés után vagyok, idáig minden ok nálam, és a méhtükrözés következik. Már van egy 2 éves kisfiam. Előfordulhat, hogy a méhtükrözéssel meg tudják állapítani a vetélések okát? Nagyon félek tőle, ezért inkább kihagynám ha lehet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen vizsgálatokat csináltak eddig? bocs hogy nem a kérdésre válaszolok.
2010. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálat, Torch, és immunológia volt idáig.
2010. jan. 18. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem csináltak méhtükrözést, és volt egy missed abortuszom is, tehát össze tudom hasonlítani milyen a kettő. (és van egy 1,5 éves kislányom). szerintem inkább egy méhtükrözés, mint egy újabb vetélés. Nem vészes és sok minden kiderülhet belőlle. párodat vizsgálták már? lehet, nála nem stimel valami (pl. gyulladás). egy uh-t nála is érdemes csináltatni.
2010. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. csak azért kérdeztem, mert unokatesómnak a trombózishajlama miatt mentek el a babák, azt is érdemes kivizsgálni. + candida gombát is, az is okozhat vetélést.
2010. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló neked mikor volt a vetélés? A kislányod születése előtt vagy után? Mert nekem a kisfiam születése után, ezért gondolom úgy, hogy ha akkor sem volt semmi gond, most sincs. Egyébként milyen volt a méhtükrözés? Nekem altatás nélkül fogják csinálni.

Utolsó válaszoló nekem nem csináltak ilyen vizsgálatokat. Nagyon jó dokim van, és ő azt mondta, hogy nincs szükség más vizsgálatokra. Remélem igaza van.

Egyébként a férjemnél ilyenkor milyen gondok lehetnek? Milyen gyulladás okozhat vetélést?

2010. jan. 18. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! a 2. vagyok. nekem a kislányom születése után volt a vetélés. nem vagyok orvos, de ha nem volt életképes az embrió akkor az lehet a hímivarsejt miatt is. azt írod, hogy jó az orvosod: hát akkor szerintem ha a méhtükrözést tanácsolja, akkor meg kell csináltatni. nekem egyébként altatásban csinálták, kb 10 perc volt mindennel együtt.
2010. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!