Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig fájt menzi előtt a...

Mindig fájt menzi előtt a melled, de pont mikor terhes lettél nem fájt?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan történetet, hogy PÉ-től menzeszig fájnak a mellei és pont abban a hónapban amikor sikerült nem érzett semmit?

Csak azért kérdezem, mert nekem hol fájnak, hol nem. Nem tudom mitől függ?! És amikor érzek mellfeszülést akkor reménykedek, amikor nem érzek akkor meg nem reménykedek.

Régóta várjuk a babát. Minden eredményünk rendben.


2010. jan. 17. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem mindig faj a mellem peteeres utan, most, hogy terhes vagyok ugyanugy fajt ...semmi kulonbseget nem ereztem
2010. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érezni fogod, ha babás vagy, mert a mellfájdalom az első jel a kimaradt mensi után természetesen.
2010. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnőm 12 hetes terhes,neki midnig fájt a melle mensi előtt. Most nem fájt egyáltalán. Nem is gondolta, hogy terhes, amíg meg nem csinálta a tesztet.
2010. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az utolsónak különösen! Pont erre voltam kíváncsi, hogy vannak-e kivételek? És ezek szerint vannak!

Köszi.

2010. jan. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!