Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve probálkozunk, eddig...

1 éve probálkozunk, eddig semmi. Minden rendben van velünk az orvos szerint. Mégis meddig kell még várnunk?

Figyelt kérdés
Már félek!
2008. aug. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk mi is, mi 11 hónapnál járunk. Igaz, a felében nem sűrűn volt szex, a munka és az építkezés kiveszi az erőt (és a kedvet) az emberből. Nemrég voltam nőgyógyásznál, nélam minden rendben, bár azt mondta a 8.-dik naptól a 24.-ig kb. 36 óránként. Hja, ez elég durva. :D Én emegpróbálok nem félni, nem idegeskedni, mert az is gátolja a teherbe esést. Van egyébként egy fórum, látogass el oda, nagyon hasznos, sok sorstársunk van ott, és segítők is.



[link]


Egyébként ovulációs tesztet használsz?

2008. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is elegem van a honaprol honapra valo remenykedesbol, amit a mensi tonkretesz es mindig siras a vege. Mar elore sirtam ma hogy szombaton vagy legkesobb hetfon tutira meg fog jonni. Mindenki terhes ,csak en nem. :(
2008. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom magam körül, hogy mindenki nagy hassal rohangál, vagy csak jobban észreveszem? Igen, szörnyű érzés, de lányok, csakazértsem keseredünk, ugye??!! (az első hozzászóló)
2008. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mi is egy éve próbálkozunk, hőmérőztem, ovu tesztet vettem, jókor voltunk együtt, mégis semmi...

Most munkahelyet váltottam, szept-1-én kezdek, akkor majd nem akarom a babát, hátha összejön :))

Kitartás mindenkinek!

2008. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az orvos mi alapján mondta, hogy minden rendben van? Nekem is azt mondta, hogy minden ok, ő már többet nem tud tenni vagy várunk vagy menjünk el meddőségi intézetbe. Hát ott kiderült, hogy nincs nagy baj de nem minden ok.Közben a férjemet is vizsgálták.

Tehát uh alapján nem tudnak mindent kideríteni.

Ha érdekelnek a részletek írj privát.

Addig is kitartást mindenkinek és szerintem lépjetek, mert úgy láttam, hogy náhány általános nődoki könnyedén veszi ezt a problémát. Kitartást:)

2008. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor leirom én pici történetem.


1 évet vártam talán többet is dokihoz mentem 2 höz is. aztmondták rendben vagyok. igy is volt,méhem meg petefészkem. de azt megnem mondták hogy nincs pém. ök sem tudták. csak akkor tudja ha a 12 napon megvizsgál. ha 1 éve nemesik teherbe valaki akkor gond van. persze van aki teherbe esik 2 évre doki nélkül,de 2 év alatt lehet hogy 1-2 volt pé,vagy rendbejöt csak sokára


viszatérve történetemre szoval én ezt meguntam 19 honapra dokihoz mentem nézzen meg., viszarendlet a 12 napon és nemvolt pé. irt clostit attol már volt de a méhnyálkahártya vékony maradt. igy vérvételt rendlet el. és kiderült nemjo. rendbejöttem 1 honap alatt,és most vérjuk az redményt. én aztmondom hogy menj el. ha tényleg rendben vagy akkor legalább m,egtudod. te menj a 12 napon és már lása mi a helyzet. ne várd meg hogy ö hivassson a 12 napon te menj .

én már lelkileg kivagyok. szoval én bárcsak elmentem volna már sokkal hamarabb akkor már kismama lennék

2008. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!