Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam egy Clearblue...

Csinaltam egy Clearblue tesztet, negativ lett. Biztos az eredmeny? Nagyon felek.

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, egyetemre jarok es meg nem szeretnek gyereket addig, amig nem tudok neki mindent megadni.

3 hete lefekudtem a parommal (3 eve vagyunk egyutt)gumi nelkul.. 'elkapott a hev'.. Nagyon nagy butasag volt, soha tobbe nem teszek ilyet amig nem szeretnek babat.

Mindig rendszertelen volt a menstruaciom, voltam mar 2 orvosnal de semmit nem talaltak. Kesett mar 2 hetet, 3 hetet, volt, hogy 3 honapig nem jott meg.

1 hete kesik, ma csinaltam clearblue tesztet elso vizeletbol es negativ lett. Tegnap ota ezen idegeskedek, mar a tuneteket is bebeszelem magamnak.. Hanyinger, szedules, etvagytalansag.

A hasam fajdogal par napja mintha megjonne, tegnap este a jobb mellem nagyon fajt (idaig ilyen nem volt, meglepoen sokat nottek az utobbi honapokban) de ver az nincs. Nem szabad ragorcsolnom, mert az miatt is keshet de nagyon felek. Bizhatok a tesztben? Kerlek segitsetek!!!


2014. aug. 26. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kesik mert ideges vagy....ha a teszt azt mutatta akkor nem vagy terhes de mondjuk vannak kivetelek 2 naponta csinalj tesztet en azt ajanlom :)
2014. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kb. 3 hete ovuláltál volna és pont..., akkor már kimutatta volna. megúsztad. De engem érdekelne, hogy ok elkapott a hév, de a párod mit gondol? Ő nem szorong? Vagy neki mindegy?
2014. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tiszta fejjel felfogtuk rogton a sulyat, a parom is ideges..Azt mondta, mellettem all akarmi lesz es o hozta ma a tesztet. Fajdogal neha a hasam, csomos a mellem es kemeny a hasfalam, de ver sehol. Most kezdenem a fogamzasgatlot, ha meg jonne.. :/ Nagyon ideges vagyok.
2014. aug. 26. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz vér is, nyugi! Borozgass! ;-)
2014. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam wcn, erolkodtem (bocsanat, remelem ertitek) barnas folyas volt a wc papiron, feltettem egy tampont es utana meg is neztem, a tamponon vilagosbarna trutyi volt, a hasam is faj.. Megjon vagy a terhesseg elojele?! :(
2014. aug. 26. 19:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat a fogalmazasert, nem szoktam ilyesmirol beszelni! :-D
2014. aug. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!