Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 28-29naposak a...

Szerintetek? 28-29naposak a ciklusaim. április 30. -án (nem) kellett volna megjönnie. Tehát ma már 8napja késik. (nem szokott). Csináltam délutáni vizeletből clearblue tesztet. De negativ.

Figyelt kérdés
A cicim érzékeny. Főleg a bimbó. éreztem egy hete hasszurkát. Mindig úgy érzem hogy megjön. De semmi. Krémes folyás van. Lehet még pozitiv teszt?
2013. máj. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

8 napja késik, ezt már szerintem a délutáni tesztnek is ki kellene mutatnia.

De holnap reggel csinálj még egyet szerintem egy másik teszttel!

2013. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet péntek reggel csinálok..predictor van itthon..
2013. máj. 8. 18:59
 3/6 Tunde1983 ***** válasza:
szerintem is penteken tesztelj egyet, nekem 11. nap (keses) lett pozi tesztem, hasonlo tunetek mellett ( a melleim a paplan erinteset nem szivleltek, mindjart megjon erzes) szoritok! 21hkm
2013. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi ;)


és a 11.nap előtt te teszteltél? vagy az volt az első teszted? amúgy gratulálok *.*

2013. máj. 8. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
még megjöhet, de ne így legyen, várj a 40. napig vagyis még 3 napot és utána tesztelj
2013. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na akkor vasárnap reggel fogok tesztelni..remélem nem nega lesz...:)
2013. máj. 9. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!