Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2. napja késik, de ma...

Már 2. napja késik, de ma délutáni vizeletből negatívat teszteltem x-epillel. Nincs már esély a babára? óramű pontossággal 28 napos a ciklusom. Görcsölök és leszakad a derekam, más tünetem nincs.

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:03
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:

nátha, betegség...valami volt a hónapban, ami nem szokott lenni? Nekem ilyenek miatt csúszott meg néha.


Esély még mindig megvan, valakinél vannak ilyen tünetek...nálam is volt!

2013. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi betegségem nem volt. Az baj lehet, hogy a két pisilés között kb. 1,5 óra telt el? Reggel újra tesztelek első vizeletből, aztán meglátom, hogy hogyan tovább.
2013. máj. 5. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 nap múlva is negatívat tesztelsz nem hinném, hogy baba. Feltéve, ha addig nem jön meg!

Mindenesetre megy a drukkolás:)

2013. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! November óta várunk a pozi tesztre.
2013. máj. 5. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon nagy drukkolás! Amúgy az is lehetséges, hogy késöbb fogant és azért nem mutatja a teszt!

Mindenesetre hajrá:)


Utolsó voltam

19+2hkm

2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még simán lehet, hogy csak nem mutatja, 2 nap múlva csinálj még egy tesztet reggel ha addig nem jön meg. Megy a drukk! (Én is épp teszt erősödésre várok, 28. napon reggel nagyon bámultam a tesztet mire láttam valamit, utána 30. és 32. napon reggel már látszott és erősödött, holnap lövök még tesztet, remélem erősödik, kicsit rémiszt a "mindjárt megjön" érzés :S) Ja, 28. napon nem is mertem volna pozitívnak nevezni, pedig nekem is 28 naposak kb a ciklusaim, néha rövidebbek is.
2013. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz ovu-tesztet, és/vagy hőmérőzést, akkor az óramű pontosságú ciklusba is becsúszhat néhány napos csúszás a peteérés időpontjában. Még ha "időzítve" is voltatok együtt, akkor is megtörténhet, hogy a spermiumoknak néhány napot várnia kellett a nagy "randira". Ha soha nem késett a vérzésed, és most nem jön meg, néhány nap múlva tesztelj újra reggeli pisiből.
2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esély van, még hozzá egész jó. Vannak, akiknek néhány napos késéssel lesz pozitív a teszt, mert a HCg hormon sem úgy termelődik, ahogy azt a nagykönyvben leírják, elvégre emberek vagyunk, nem robotok. Javaslom, hogy holnap és holnap után is tesztelj. Ha nem jön meg, hívd fel az orvosod azért. A barátnőmnek pl. egy teszt sem mutatta ki, hogy babát vár, pedig kettőt simán ellőtt. Már végső kétségbeesésében ment az orvoshoz, hogy nem jön meg, a tesztek negatívak, mikor elküldték vérvételre, és 9 hónapra rá megszületett a kislánya. :)
2013. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Reggel tesztelek, lehet, hogy elküldöm a férjem egy Clearblue-ért is. Alig várom a reggelt. Olyan jó lenne szerdán (ma nem tudtunk elmenni) Anyának egy pozitív tesztet adni Anyák-napjára.
2013. máj. 5. 23:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló! Mit jelent nálad a "mindjárt megjön" érzés? Nekem minden vécére menetel egy agyrém, annyira úgy érzem, hogy most tuti, hogy megjött. De eddig még semmi! Annyival kevesebb a tünetem, hogy nem hasogat a lábam, csak görcsölök. Pedig menszesz előtt 3-4 nappal már fájni szokott a combom, amíg megvan, addig pedig az egész lábam.
2013. máj. 5. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!