Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 12 nappal mekkora az...

Ovu után 12 nappal mekkora az esély, hogy délutáni teszt kimutatja, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen teszt. De esélyes.
2010. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kszi. 10-es érzékenységű.
2010. jan. 14. 13:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi. köszi.
2010. jan. 14. 13:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom nagyon nagy máknak kell ahhoz lenni, hogy kimutassa, még a nem várt első napján sem mutatja ki mindig. Én azt mondom inkább a 14. dpo-n tesztelj leghamarabb, első vizeletből, és akkor se érjen csalódás, ha negatív lesz. Ha pozitív az természetesen pozitív, de ha negatív, attól még lehetsz terhes :) Szurkolok :) Ma akartál tesztelni? Persze ettől függetlenül tesztelhetsz, de csak akkor ha nem csalódsz :) Majd írd meg mi lett :)
2010. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Hát már én magam sem tudom, hogy mit is akarok egyáltalán. Ezek az utolsó napok már nagyon nehezen telnek el számomra. Tudom, hogy még korai, ráadásul délután, de a kisördög nem nagyon hagy nyugton. Reggel direkt nem tettem el pisit, hogy ne teszteljek, de mostanra már teljesen odáig vagyok.
2010. jan. 14. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
:):):) Meg tudom érteni :) Amennyiben nem ijedsz meg a negatív teszt láttál, akkor nyugodtan, hisz attól még lehetsz babás :) Tényleg nem valószínű, hogy kimutatná, de ha tényleg nem vagy aggódós, akkor nyugodtan :):) Tényleg írd meg mi lett :):):)
2010. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ovu után teszteltem 112 nappal, reggeli elsőből, 10-es teszttel, és épp hogy látszott a pozitív, annyira halvány volt. Szerintem várj még legalább holnap reggelig.
2010. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
112 helyett 12 nap akart lenni. :-)
2010. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
en is ovu utan 12 nappal teszteltem halvany pozitivat:)))
2010. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek, nem csináltam meg, mert végigjártam az összes gyógyszertárat és csak 25-ös HCG- teszt volt mindenhol. Evvel az érzékenységűvel pedig szerintem még nagyon korai lenne, ráadásul délután. Majd csak 20-án csinálom meg, s akkor írni fogok az eredményről.
2010. jan. 14. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!