Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány % az esély rá, hogy...

Hány % az esély rá, hogy mensi előtt 3-4 nappal kimutatja a teszt már a terhességet?

Figyelt kérdés
Nekem szombat körül kéne megjönnie. Elég sok terhességi tünetem van. Már alig bírom ki, hogy vegyek egy tesztet. Tudom, hogy még lehet negatív, akkor a 7végén is csinálok egy másikat, hátha az már +lesz! :))
2008. jan. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimutatta, bár nagyon halvány volt, de pozitív és örülök!!! Szerintem, ha nem bírsz magaddal, ahogy én se bírtam, csináld.
2008. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kimutatta pénteken, kb. vasárnap kellett volna megjönnie:) Így kb. 4,5 hetes lehetek.

Próbáld meg, attól függ, hogy mennyi a hcg szinted. Nekem is halvány csík volt, de csináltam egy másik típusú tesztet még aznap és az is kimutatta (én is nagyon kíváncsi voltam).

Sok sikert!

2008. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amint olvasom a kérdéseket látom egy-két válaszban h te vagy,és ugy látom nagyon görcsölsz,de nem szabad ennyire.Ha jönni akar a baba jönni fog,de ne stresszeld magad ennyire.Én is igy voltam és csalódtam,pedig nekem 10 napot is késett.Remélem te nagyobb sikerrel jársz.Ja és várj még egy pár napot,szerintem.
2008. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!