Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi első napján szex, utána...

Mensi első napján szex, utána meg mégsem jött meg! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mensim első napján barnáztam, ekkor szeretkeztünk, majd két napig nem jött meg mégsem, utána pedig nagyon kevés és egy napig tartott.Mindig pontos a ciklusom, babát szeretnénk, ez miért lehetett?lehet, hogy teherbe estem?
2010. jan. 15. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, teherbeesni bármikor lehet, csak hol kisebb hol nagyobb az esélye, de lehet.
2010. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezért lehet az, hogy a mensim ilyen furcsa. nekem világ életemben pontos és normális volt.egyszerűen érthetetlen.ma reggel azért teszteltem, de - lett
2010. jan. 15. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj egy-két napot, é tesztelj újra. Lehet, hogy a barnázás a beágyazódás jele, és akkor később biztosan kimutatja a tesz, ha babás vagy. Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön a csemete:)
2010. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, nagyon köszönöm!
2010. jan. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!