Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esely arra hogy terhes...

Van esely arra hogy terhes legyek? 16/L

Figyelt kérdés
A menstruaciom 24napra jott meg es 4 napig tartot ..az 5ik napon lefekudtem a baratommal ,nem vedekeztunk s belem elvezzet ..de meg nincs egy hete sem ..menszi utan 1 nappal voltunk egyut.

2014. aug. 21. 10:09
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
igen belem elvezzet :(..hat azt hittem hogy menszi utan rogton nem lehet teherbe esni ..
2014. aug. 21. 10:34
 12/46 anonim ***** válasza:
De bizony lehet!! Nem való nektek még a nyári szünet sem, komolyan mondom, ennyi baromságot elkövetni...már a sokadik ilyen kérdés. Tényleg bocs, hogy mindenki oltogat, de ha ennyit sem tudsz a dolgokról, ne szexelj már aahhh, de kiakadtam!! Gondolom a szüleid is ki fognak, mondd el minél előbb, még amíg nem késő.
2014. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes igen...
2014. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Kb te vagy a tizedik, aki ilyet kérdez. Néhány napja is pont ugyanezt írta, valaki, hogy ő úgy tudt, hogy menstruáció 5. napján nem lehet teherbe esni, és azt hitte, hogy mivel még volt barna folyása is, hát akkor tuti nem lehet terhes. Agyam eldobom!

Nem olvasgatod ezt az oldalt? Mert akkor látnád, hogy hány hozzád hasonló korú hiszi ezt a baromságot, hogy nem lehet teherbe esni menzi után. Még menzikor is lehet. Igen, kevesebb olyankor az esély, de ha az a kevés esély épp nálad jön be, akkor mit számít az esélylatolgatás.

Mi lesz a következő kérdésed?

Tippelek:

1. Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok?

2. Abortuszhoz kiskorúként kell a szülői beleegyezés is?

3. Elhagyott a barátom, mert terhes lettem. Most mi lesz velem?

2014. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

jajj már ez megint egy unatkozó tini kamu kérdése!

Ha nem akkor van esély a terhességre!

de remélem nem vagy az mert sajnálnám szegény gyereket h. ennyire buta az anyja! Inkább tanulj még...

2014. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu :(..barmit megadnek hogy az legyen de nem :(..tudom hogy hulye voltam hisz en montam a baratomnak hogy nem tudok teherbe esni :(..de tevedtem.:(..mikor lehet tesztelni mar a terhesseget? meg 6 napja volt csak..
2014. aug. 21. 11:35
 17/46 anonim ***** válasza:
H
2014. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Akkor már biztosan kimutatja,amikor a következő menzeszednek meg kellene jönnie.
2014. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
igen de felek addig varni :(..mert ha elo jonnek a tunetek..s lassak a szuleim rajtam eszreveszik :(
2014. aug. 21. 11:45
 20/46 anonim ***** válasza:

Jajj, ez egyre rosszabb.

Kicsilány: a tünetek nem jönnek elő 6 nap után, hiába is keresnéd a tüneteket. A tünetek is kb az esedékes menzeszed környékén jelentkezhetnek, de van, akinek egyáltalán nincs is semmilyen tünete. A szüleid meg hogy vennék észre? Azt gondolod, hogy pár nap múlva már pocakod is lesz?

És most hiába tesztelt, nem mutatná ki, ugyanis ez nem attól függ, hogy te nem akarsz az esedékes menstruációdig várni. Ahhoz, hogy a teszt megbízható eredményt adjon, elegendő HCG-nek kell lennie, aminek idő kell, hogy termelődjön.

2014. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!