Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondom van a (pg53) minimikros...

Gondom van a (pg53) minimikroszkópommal. Miért mutat "vegyes képet" napok óta?

Figyelt kérdés

7 napja reggel és este is használom a mikroszkópot (nyállal). Minden alkalommal vegyesen látok páfrányt és kis köröket.

Régóta használom a minimikroszkópot, de eddig vagy körök voltak, vagy páfrányok. Talán kétszer volt ilyen "átmenet" a mikroszkópon, de az csak egy napig tartott.

Holnapra nem várom, így főleg nem értem miért vannak páfrányaim.

Késői peteérésem lenne?

Volt ilyen tapasztalata valakinek?

Mitől lehet?


2010. jan. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Márciusban én is voltam így és akkor terhes voltam. De sajnos nem maradt meg
2010. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként én mára vártam
2010. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor talán bizakodhatok egy kicsit:-)

Sajnálom, hogy nem maradt meg a babád.

Hogy állsz ma? Remélem semmi jele a mensidnek:-)

Nekem már 4.napja ugy fáj az alhasam mint amikor megvan...nem tudom, hogy ez jó-e, de mindenképpen optimista vagyok:-)

Van itthon tesztem is,de még nem merem elhasználni, nem akarok egy csíkot látni.

2010. jan. 15. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék, mit teszteltél? tudom ősrégi a kérdésed, de olyan szörnyű,h senki nem írja le a végeredményt..

pedig ebből lehetne tapasztalatot szerezni!!

2014. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!