Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 teszten a vegyes kép,...

PG 53 teszten a vegyes kép, páfrány és amorf egyben, pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 2 hónapja használom ezt a tesztet. Elég jónak tartom. Erős páfrány 2 napig van, aztán utána vegyesen páfrány és amorf. Nem tudom eldönteni, hogy melyik napon lehet a pé? A vegyes napon vagy az utolsó páfrányos napon. Köszi!!!
2010. szept. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor vegyesen megjelenik, akkor már mindent bele:)))


Sok sikert:)))

2010. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de én úgy értettem, hogy két teljes szép páfrány után ha jön egy vegyes páfrány (az már leszálló ág), az még pozitívnak számít-e?
2010. szept. 10. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem az már leszálló ág, de én attól még próbálkoznék vegyes páfrányos napon is.


jó látni, h van akinek mutat is vmit. nekem SOHA nem mutatott semmit. azért kétszer csak megfogantam enélkül is :DDDD

2010. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyébként jó ez a cucc, csak ki kell tapasztalni. Pl. én mindig este nézem, erős mesterséges fénynél, ha pl. az ablakon kersztül próbálom, nem látok semmit..

zért kérdeztem, mert a vegyes napon már nem tudtunk együtt lenni...remélem azért összejött :)

2010. szept. 12. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen tesztem igaz még nem dobtam ki mert már nem kis tudom hogy hol van de nálam ez a kukára van itélve!össze vissza mutogat mindent meg egy idő után hiába is pucoltam nem tudtam mit kezdeni vele!de nekem még az elején mikor vettem akkor is voltak egy páran akik ellene voltak!nekem sajnos nem jött be valakinek igen!bízom benne hogy te hasznodra veszed!sok sikert
2010. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!