Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszten hosszú idő után...

Ha a teszten hosszú idő után (jóval több mint 5 perc) megjelenik a csík, az is pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Állítólag az az eredmény már nem számít pontosnak, jobb megismételni a tesztelést. Lehet, hogy pár nap múlva már azonnal becsíkosodik. :)
2008. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Egy régebbi terhességemnél a teszt először negatív volt, de éreztem, hogy nem hihetem el, még tovább vártam és nem hiába! Terhes voltam.
2008. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

az a csík csak akkor színeződik el ha van a szervezetben HCG hormon termelés. tehát POZITÍV az pozitív. Magától a pisitől nem lenne ott a csík, de ha tratalmaz HCG hormont, akkor igen.

tehát...... terhes lehetsz :)

csinálj másikat holnap! majd írdd meg mi lett. de szerintem az is pozitív .lesz. most lehet még kevés van a pisidben és azért jött elő későn.

minden jót.


7 és fél hós kisfiú nayukája

2008. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg terhes vagy, de ne vedd készpénznek! Minden terhességi teszt használati útmutatóján ott van, hogy 5 perc (vagy 10 típustól függően ) után nem értékelhető az eredmény) tehát azért az utolsó válaszolóval nem értek egyet maximálisan. Lehet, hogy a reakcióidő elteltével olyan kémiai folyamatok zajlanak a teszten, amit mi nem ismerünk, a gyártó viszont igen, ezért nem véletlenül írják azt a dobozra.


Én is azt mondom, tesztelj még egyet, kb 2 nap múlva. Addigra duplázódik a HCG a szervezetedben.

2008. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha megjelenika második csík akkor terhes vagy. Én is igy voltam. csináltam tesztet majd 20 perc után jelent csak meg a 2. csík és nagyon halvány volt. 2 nap múlva már 4 perc után megjelent és erősebb volt. Az elsőnél még nem volt elég hormon.
2008. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!