Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés utáni időszak...

A peteérés utáni időszak minden esetben 14 nap? Vagy az is tolódhat?

Figyelt kérdés
És lenne még egy kérdésem. A hcg szint mikor tutira kimutatható a teszttel? Úgyértem mensi napját követő időszakban már minden teszt kimutatja? Mert ha jól számoltam, akkor a peteérésem július 23-án volt. Voltunk együtt júli.22-én, és 25...vagy 26-án. (23.24, nem tudtunk...egyéb okok miatt) Ha azt vesszük alapul, h összejött, akkor mikor teszteljek?Ma a 15.nap van a peteérés óta. Tegnap még negatív volt, reggeli első vizeletből. De nem clearblue. Segítsetek! Válaszokat előre is köszi!!!!
2008. aug. 6. 15:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én majd csak kedden. Tehát hetente. Első gyerekkel is kevés volt a hcg-m. Kisebb vagyont ráfordítottam a tesztekre:)

Persze addigra nekem is megjöhet. Én tegnap rohangáltam a wc-re folyton...de semmi. Ma már nem is fáj semmi...csak a fejem, és a derekam. De tudod mi a afura? Az h a melleim egyártalán nem. Mensi előtt szokott. Neked?

2008. aug. 6. 17:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem sosem fájt vagy feszült a mellem, mint ahogy most sem. Az alhasamat érzem, mintha meg akarna jönni, de még semmi, pedig ilyenkor már rég meg kellett volna jönnie.

Kíváncsi vagyok, mi lesz reggelre...

Tesztekre én is sok pénzt költöttem már, mert kicsit gyakorlatlan vagyok/voltam.. Ez lenne a 2 mensi, mióta próbálkozunk. Nagyon izgulok, pedig nem kellene:)

2008. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!