Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés utáni időszak...

A peteérés utáni időszak minden esetben 14 nap? Vagy az is tolódhat?

Figyelt kérdés
És lenne még egy kérdésem. A hcg szint mikor tutira kimutatható a teszttel? Úgyértem mensi napját követő időszakban már minden teszt kimutatja? Mert ha jól számoltam, akkor a peteérésem július 23-án volt. Voltunk együtt júli.22-én, és 25...vagy 26-án. (23.24, nem tudtunk...egyéb okok miatt) Ha azt vesszük alapul, h összejött, akkor mikor teszteljek?Ma a 15.nap van a peteérés óta. Tegnap még negatív volt, reggeli első vizeletből. De nem clearblue. Segítsetek! Válaszokat előre is köszi!!!!
2008. aug. 6. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez változó, nekem sem a 14.napon volt, ezért volt egy kis bonyodalom a baba krát tekintve, de sikerült megoldani. A hcg pedig szintén más más emberenként, nekem csak a 5. nap késénéél mutatta ki halványan a legérzékenyebb teszt, delehet hogy neked 1-2 nap mulva mutataja, de az is lehet hogy neked is várnod kell. mikor kellett volna megjönnie?
2008. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tegnap, vagy ma. De amúgy, mensi előtt mindig fáj a mellem. Most nem. A fejem igen, és a derekam. Egyre több fehér folyás, krémszerű. Barnázgatni szoktam előtte 1-2 nappal. Az sem volt még.
2008. aug. 6. 15:46
 3/12 anonim ***** válasza:
A krém szerű folyásod nagyon jó jel, a cicid meg később kezd el fájni, nekem még most is fáj, és akkora mint egy dinnye :S
2008. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ez a 2. terhességem lenne. Már van egy 4 éves kislányom.

Te hány hetes vagy? első baba?

És ez a krémes folyás...nos mensi előtt nem ilyen szokott lenni?

2008. aug. 6. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
12 hetes, igen nekünk az első, gartula nektek. Én ugy tudom, hogy mensi előtt tojásfehérje szerű a folyás, ha pedig sikerült akkor krémes, nekemis az volt, és az van.
2008. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok neked!:) Imádtam terhes lenni...tulajdonképpen hülye szó h terhes...várandós:) az jobb:) Érezném már újra!

De 4 és fél éve történtekre ennyire aprólékosan már nem emléxem...:) Csak arra h akkor is késett,és semmi tünetem nem volt...folyásra már nem emléxem. Sem a derékfájásra. mert az most irtózatos. Köszi a válaszokat! És szép heteket kívánok neked! Ilyen közel sosem leszel többé a gyermekeddel, mint még 28 hétig! :) Vigyázz magatokra!

2008. aug. 6. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem sikerül a tesoproject :) A derekamnekem is fáj, jó babavárást!!!
2008. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna a kommenttel együtt:)

Annyi különbséggel, hogy nekünk az első baba lenne:)

Drukkolok!

2008. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És neked is negatív volt? Mikor tesztelsz megint?
2008. aug. 6. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Negatív volt, Gravi HCG-VEL. Most úgy érzem , h meg fog jönni, óránként nézegetem a wc-n... háááátha nem...

Sztem 2 nap múlva tesztelek, ha addig nem jön meg!

Késni nem igazán szokott), van egy pici folyásom is.

Te mikor tesztelsz?

2008. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!