Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek-ciszta milyen...

Petefészek-ciszta milyen szubjektív tünetekkel járhat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.A tapasztalatomat tudom leirni neked.Nekem nagyon erős görcsökkel járt,elég nagy fájdalmam volt.Szerencsére kifakadt.
2010. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, a tapasztalatok érdekelnek. Mindig fájt, vagy a ciklus bizonyos részében?
2010. jan. 14. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja folyamatosan fáj. Most nem tudom, hogy nő, vagy szívódik fel. Menzesz után kell visszamennem a dokihoz, uh-on látni fogja a méretéből, hogy mi van vele.
2010. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem még csak nem is érzékeny, és kisebb is lett 1 hónap alatt. Vérzészavart nem okozhat?
2010. jan. 14. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, de bizony, okozhat vérzészavart, nekem is okozott. késett a mensim, meg alig volt meg. novemberben derült ki nekem, kaptam rá gyógyszert, decemberben mentem vissza, de hál istennek fölszívódott. azt mondta a doki, hogy kb. 2 évente visszajöhet, viszont a legjobb orvosság rá a baba.
2010. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyit, hogy nekem is okozott fájdalmat, én pl. két mensi között is mindig azt éreztem, hogy mindjárt megjön, folyamatos görcsök stb, nagyon rossz, főleg míg nem tudod, hogy mitől van.
2010. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg inkább elhúzódik a vérzés.
2010. jan. 14. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet ne felejtsetek el. A petefészek lényeges szerv a hormontermelésben. Tehát, ha nem működik rendesen valamilyen okból kifolyólag, sok gubancot tud okozni. Vérzészavar, görcsök, alhasi - keresztcsonti fájdalmak, elhúzódó vagy meg nem jövő vérzések, meddőség. Méh-eltávolításnál is azért fontos, hogy megmentsék, mert ellenkező esetben elkezdesz úgy igazán "öregedni". Egyébként a nők legtöbbjénél a terhesség (mint hatalmas hormonváltozás) idéz elő a későbbiekben nőgyógyászati problémákat. De egy következő terhesség viszont lehet, hogy éppen elmulasztja. Például a terhesség allergiát is tud kiváltani. Akár asztmát is. Ugye milyen érdekes?
2010. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező, remélem még olvasod ezt.

Nekem októberben találtak jobb oldalon 1 4cm-es cisztát, amire kaptam gyógyszert, jan.4. én méhszáj konizációs műtétem volt, akkor nem volt ciszta, aztán 4 hét múlva kontrollon ismét találtak 1 cisztát csak a bal oldalon 5cm-est, a műtét miatt nem kaptam rá gyógyszert. Most én is éppen így vagyok, ahogy te, 12 napja tart a mensesem. Mi lett veled azóta, voltál dokinál, mit mondott? Én holnap reggel hívom, hogy nézze meg gyorsan mi lehet a baj. És közben babát szeretnénk.

2011. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!