Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet ilyen vagy mi történi...

Létezhet ilyen vagy mi történik? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Szóval első clostis hónapom volt,volt peteérésem de a doki mégis felírt azt nem tudom,hogy miért valami rásegítést beszélt. Szóval hőmérőzés szerint mindig volt pé-m de ebben a hónapban sokkal magasabb az alaphőm és ma kellett volna hogy pém legyen de nem tudom mi van lehet,hogy már volt.Mert az 5. clostis erősen szúrkált a petefészkem.lehet,hogy ez a bogyó csak összekavart mindent? [link]


ez a mostani diagrammom az előző havi pedig ilyen: [link]


2010. jan. 14. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Talán csak holnap-holnap után lesz peteérésed. Nincs ebből gond, de az is lehet, hogy már volt. Ha rám hallgatsz egy kicsit ritkítjátok az együttléteket. Az előző görbén láttam, hogy nagyon sokat voltatok együtt. Sokkal jobb minőségű a sperma, ha 2 naponta szeretkeztek. Persze a legjobb, ha akkor vagytok együtt, amikor szexuálisan is kívánod a partnered, ez peteéréskor be is szokott jönni :) Szurkolok :)
2010. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, ha volt pé-d, az a hő és a folyásod alapján a 13. ciklusnapra tehető. De még korai ezt megmondani, még nagyon rövid a görbe.
2010. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!