Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a tesztek...

Mi a különbség a tesztek közt? (és még egy kérdés)

Figyelt kérdés

Kicsit gyanakvó vagyok magammal szemben, és szeretnék tesztet csinálni (nagyon nem kéne a gyerek). Ma körbenéztem DM-ben és volt teszt 500ért és volt 900ért is. Az árbeli különbség megbízhatóságot takar?

Mielőtt jönnek a kioktatások: 20 vagyok, 3 éve szedek tablettát, párommal ovuláció után pár nappal voltam együtt, de nem élvezett belém (de ugye az előváladék...)

Kicsit megijedtem mert elkezdtem barnázni mensi előtti 2 napban és ha jól tudom ez lehet baba jele. Persze mesim megjött most rendesen, de nem árt tudni a jövővel kapcsolatban egys-mást.


2010. jan. 13. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokféle véleményt fogsz kapni.


Szerintem nincs különbség a tesztek között, mindegyik a HCG hormonra reagál. Attól, hogy rrágább, nem feltétlenül lesz jobb. Nekem pl 100 Ft-os tesztem volt, az is kimutatta a terhességet a vért vérzés napján.


A legfontosabb különbség az érzékenység, amit fel is tüntetnek a teszteken. Vannak 10-es, 20-as, 25-ös és 50-es éerzékenységű tesztek. Én azt javaslom, hogy 10-eset vegyél.

2010. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tablettát szedsz,miért lenne ovulációd?
2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos arra gondolt, hogy félidő után pár nappal. Szerintem fel se merült benne, hogy amíg tablettát szed, addig fel van függesztve a ciklusa, nincs peteérése, ovulációja sem.
2010. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért fordult meg bennem a gondolat, mert tabletta mellett is estek már teherbe.
2010. jan. 13. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem felelőségteljes, ahogy gondolkozol. Igen, tabletta mellett is estek már teherbe emberek, mert egyik védekezési módszer sem 100%-os. Ha úgy érzed, nem stimmel valami, akkor várd meg a késés napját, és utána tesztelj. Hogy melyiket választod, szinte teljesen mindegy. Késés után pár nappal egy terhességet ki fog mutatni bármelyik. Remélem csak vaklárma, mert azt írtad, még nem szeretnéd. Majd írj!!
2010. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!