Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a mensim, van...

Rendszertelen a mensim, van hogy 80 napra jön meg vagy még több, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk de nem tudom kilöni h mikor van peteérésem és most úgymond minden napos program lett a szeretkezés és igy hátha összejön. Az orvos gyógyszert irna fel de én nem akarom azt szedni mert nemvagyok gyógyszerpárti és kitudja mit okozna a babának. Mit tegyek?
2008. aug. 6. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha elutasitod az orvos joszandeku segitseget, akkor megis mire szamitasz???


Lehet valami tok egyszeru gyogyszerrel 1-2 honap alatt rendbe lehetne tenni a ciklusodat, es/vagy hormonhaztartasodat es sokkal hamarabb osszejohetne a baba, de ha te inkabb csak tetlenul varsz, mikor van lehetoseg a baj orvoslasara.......

2008. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig nem lez más választásod. Olyat is hallottam, hogy ilyen esetekben nincs is peteérés! Mindenképp orvos. Egyetértek az előttem szólóval!
2008. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En voltam az elso hozzaszolo: en SEM vagyok gyogyszerparti, de ha valamit muszaj megtenni, akkor muszaj...... Bizonyos esetekben jobb beszedni az orvos altal felirt gyogyszert.... Most mondok egy peldat, ha gombas huvelyfertozesed lenne, akkor sem hasznalnad el a kupot es nem is szedned be a gyogyszert? Inkabb hagynad hogy sulyosabb dolog, akar meddoseg legyen a vege, csak mert nem vagy gyogyszerparti? Szerintem a legtobb ember csak akkor szed be gyogyszert, ha tenyleg nagyon muszaj, ettol meg nem lesznek "gyogyszerpartiak".


De te tudod...... En a helyedben az orvosra hallgatnek. Es mivel meg nem vagy terhes valoszinuleg, ezert a nem letezo babanak nem is lehet artani mondjuk egy olyan gyogyszerrel, amitol lesz peteeresed, stb.

2008. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy nőgyógyász olyan gyógyszert írna fel arra, hogy teherbe ess, ami bajt okozna a babádnak!

Szerintem már eleget tettél azzal, hogy nem fogadtad el a segítséget.

De akkor mit vársz????

Mérlegeld, hogy mennyire szeretnéd.

Neked gyógyszerrel van esélyed teherbe esni. Van aki bármit megtenne, de nem lehet neki saját babája.

Érdemes ezen is elgondolkoznod.

2008. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sosem szedtem gyógyszert, de mivel pcos vagyok a babáért kellet szedni..ilyen tünetekkel kezeltekengem is , nem is volt peteérésem.

ha baba kell akkor előtte kell a kezelés is, ha pcos vagy akkor az ideiglenesen elmulasztható, de ha nem szedsz gyógyszert, akkor nem garantált a baba egészsége, és komoly komplikáció lehet a terhesség során!

2008. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem akarsz gyógyszert???Hát akkor a babára az esély szinte 0 Nekem is 90napos ciklusaim voltak. PCOS sajnos! De minél tovább húzod annál rosszabb,annál tobb cisztád lesz(mert én szerintem ilyen menzinél neked is Pcos van)Na meg amúgy is így 90 napba szerintem neked sincs peteérés,meg amúgy a 90 nap az 3 ciklus hossza,tehát rendes ciklusnál 3szor lehet próbálkozni. Én jobbára csak a saját tapasztalataimat írtam neked. Egy szóval irány doki...csak húzod a dolgot,pedig te is tudod,hogy ezt gyógyszer nélkul nem lehet megúszni.Ne félj,az orvos csak jót akar neked.
2008. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam h nem szedek gyógyszert csak ha nem muszály akkor nem.csak már nem 1szer voltam dokinál és annyit mond stressz,várjak.

persze azért annyi eszem van h az orvos ebben segiteni akar.

2008. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!