Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így terhes a barátnőm?

Lehet így terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Eddig négy tesztet csináltunk az első egy predictor mely egyértelmű negatív, tegnap csináltunk facelle tesztet melyen ha úgy tartottuk a fényre akkor nagyon halványan fellelhető volt a második vonal de inkább beképzelés viszont ami ennél is fontosabb ma már két tesztet is(egyet délben másikat nemrég... mindkét eset előtt 4óráig nem volt mosdóban kb) csináltunk és mindkettő egyértelmű negatív. Ezek x-epil tesztek voltak. Az összes teszt jól működött mert az ellenörző csík megjelent... Menstruációja 5napot késik. Más egyéb jele nincs :) X-epilről jókat mondanak ha terhes lenne akkor az már ennyi idő után egyértelműen kimutatná nem?

2014. aug. 12. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ki kellenne már mutatnia :) De nem derül ki a kérdésből, h szeretnétek-e a babát :)
2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap késés után már du-i pisiből kimutatta az xepil elég erősen, nemm kellett belemagyarázni. Szerintem nem terhes de pár nap múlva csináljatok új tesztet ha nem jön meg :)
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babát csak nem most. Még szeretném előtte eljegyezni,elvenni,aztán mire ezek megtörténnek minden körülmény adott lesz ahhoz, hogy nyugodt szívvel vállaljuk a picit :) Köszi a válaszokat... Holnap is csinálunk majd egy tesztet azért
2014. aug. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!