Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhes has, vagy csak...

Ez terhes has, vagy csak ennyit hizhattam volna?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 4-6 hétbe sokat hiztam,dőként a hasamra,máshova nem igen. Menstruációm 2 napja késik,sürü krémes fehér folyásom van.


[link]


[link]


2014. aug. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy látszana már 2 nap késésnél a terhesség a hasadon??

Ha terhes is vagy, még hetekig semmi nem látszana. Egyszerűbb lenne tesztelni.

2014. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése, de nekem az 5-dik HÓNAPIG nem látszódott semmi a hasamon! pár hetes terhesség meg kizárt hogy észrevehető!
2014. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Híztál..
2014. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen alkat kerdese??ha hizott is most biztos hogy nem a terhességtol, a peteeresunktol a 14-ik napon van a nem vart, a beagyazodas 10-12-iknapon, ekkor kezdodik el a hormon termelodes(hcg), ami okozza a valtozasokat(ebbe tartozhat az etvagy is).
2014. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max. 2 hetes terhes lehetsz, a hizas nem ettol van, idoben nem stimmel. Ilyen korai terhesseg meg nem latszik, max fel vagy puffadva. Nalam ez gyakran elofordult, mielott megjott.
2014. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Es gondolom nem 2 nap alatt hiztal ennyit

.

2014. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Híztál
2014. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc kocogással megoldódik a problémád.
2014. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10-15. hétig nem látszik a terhesség, van, akinek még ennél is később kezd el látszódni.
2014. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!