Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparaszkópia segíthet?

Grófházy kérdése:

Laparaszkópia segíthet?

Figyelt kérdés

Októberben voltam HSG-n,és a köv.áll a zárójelentésen:jobb oldalam nyomással ürülő petevezető,normális lefolyással, a bal oldalon telődés nincs.

a doki előjegyzett laparra,mert a bal petefészkem cisztás is.

(ezt tudtam,hogy az nem műkszik,mert mindig csak a jobb oldalon éreztem,ha volt pé-m)

A petevezetőelzáródást meg tudják szüntetni laparral?

már 2 éve várunk a csodára....


2010. jan. 13. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A barátnőmnek is a bal petefészkében volt egy hatalmas ciszta. Lapar után néhány hónappal terhes lett, már 5 hónapos a pici! Kívánom, hogy a te csodád is minél hamarabb megérkezzen!
2010. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem minden eset egyforma, nekem sajnos nem tudták átjárhatóvá tenni laparral sem. Ráadásul a petefészkem is a kukában végezte, mert velem csak utólag közölte az orvos, hogy jaaa hát a cisztát mi általában a petefészekkel együtt távolítjuk el!! Szó szerint ezt mondta, úgyhogy kérlek előtte kérdezz rá, mekkora az esély, hogy megmenthető a petefészek. Ha nekem előtte megmondják, hogy kb semmi, akkor soha nem hagytam volna megműttetni magam. Ugyanis később a másik is beteg lett, azt viszont már nem hagytam műteni, hanem természetgyógyászhoz mentem: a ciszta elmúlt, érdekes módon átjárhatóvá váltak a vezetékeim, amit a műtéttel nem tudtak megoldani, és megfogant a babánk!


Legszívesebben világgá kiabálnám ennek a fővárosi mészárszéknek a nevét.

Nem hiszem, hogy veled is ez történne, de legyél okosabb mint én, és kérdezd meg előre az esélyeket, legalább tájékoztassanak, és ne utólag derüljön ki ilyen szemétség.

És nem is ijesztgetni akartalak, csak velem ez történt.

Mielőbbi boldog babavárást kívánok neked!

2010. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves 2. köszönöm a hozzászólást.

Hát azt hiszem a "mészárszék"-hez hasonlítás nem túlzás a te esetedben.Sajnálom ami veled történt.

Én is gondoltam természetgyógyászra,de nem tudom lenne e értelme,mivel én nem hiszek benne.. .és azt gondolom,hogy valamilyen szinten kell,hogy az ember higgyen abban ami a gyógyulását hozza

Neked mi a véleményed erről?

N

2010. jan. 15. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, kell hogy higgyél benne. Hittem az orvosokban, csak ők nem tudtak segíteni rajtam. Viszont én hiszek a természet erejében is, és nagy nehezen elkezdtem hinni önmagamban is. Abban, hogy igenis újra egészséges leszek, és anya leszek. Jól tettem, 6 év után meg is valósult :)

Kívánom, hogy sikerüljön a műtéted és jöjjön az a kicsi baba! :)

2010. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!