Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik és palástfű tea? Segíthet?

Lombik és palástfű tea? Segíthet?

Figyelt kérdés
A palástfű tea,akkor is segithet a beágyazódásban és abban hogy az embrió ne lökődjön ki ha lombikbeültetésem van?Érdemes használnom???És ha igen mikor kell elkezdenem,meddig és mennyit?
2011. júl. 3. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már lombiknál tartotok biztosan volt hormon vizsgálat!

Ha szükség lenne valamire a beágyazódáshoz biztosan kaptál volna gyógyszert!A lombiknál eleve hormonokat kapsz amiket nem szabadna meg keverni sajátos házipatikával!

Szerintem ne kísérletezz mert lehet többet ártasz mint használsz!

Kívánom,hogy mielőbb szép két csíkos teszted legyen!

2011. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 lombikon vagyok túl, az első kettőnél szedtem össze-vissza mindent és nem sikerült...

A 3-nál az égvilágon semmit nem csináltam, max, annyit, hogy sok fehérjét ettem+ egészségesen táplálkoztam és kíméltem magam amennyire lehet. És az sikerült. Nem biztos, hogy azon múlt, de szerintem se szedjél és igyál semmit már beültetés után.


sok sikert

5 hónapos lombikbaba anyukája

2011. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem már stimu alatt sem kéne, mert megváltoztathatja a doki által szépen kiszámolt hormonadagok hatását. Amúgy sem olcsók ezek, és nincs garancia arra, hogy sikerül a lombik, de legalább ne tolj ki saját magaddal azzal, hogy plussz hormonokat viszel be, mert ha nem jól reagálsz, leállítják az egészet, és akkor fölösleges pénzkidobás az egész. Bízz a dokidban!

2011. júl. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen csak érdeklődési szinten tettem fel a kérdést,mert 5 sikertelen lombikom volt és veszettül kapálózok hogy mivel tehetném a következőt sikeressé!!!

2011. júl. 4. 06:39
 5/7 sumergo ***** válasza:

A 6. stimulációmig semmivel sem próbáltam elcseszni a dolgot, rábíztam a szurikra magam. A 6.-nak már a babaváró tearendszer közben vágtunk neki, és bizony a stimulált ciklusban ittam én mindenféle gyógynövényeket (palástfű, cickafark stb.), sőt, még hüvelyi irrigálást is végeztem, igaz, csak beültetés előtt, és lám, itt rugdos a pocimban az eredménye!!!


22 hkm

2011. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,már elküldted nekem a babaváró tea elérhetőségét,de sehol nem találok olyat hogy honnan tudom megrendelni és mennyibe kerül.Ebben tudsz segíteni?
2011. júl. 5. 08:28
 7/7 sumergo ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon lehet megrendelni, nekem is így küldték. Van valamennyi postaköltség is, ez az egyesületi tagság pedig, amiről most szó van a honlapon, erről nem tudok semmit, mert mikor én rendeltem, még nem volt.

A babaváró csomaghoz beírod a mennyiséget (1), aztán a Kosár gombbal tovább tudsz menni a rendelést feladni. Utána pedig értelem szerűen kitöltöd a mezőket, itt úgy látom, be kell lépni az egyesületbe mindenképp, de 300 Ft nem nagy összeg. Kb 1 hét alatt megérkezett akkor, mikor én rendeltem.

2011. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!