Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon furcsán érzem magam....

Nagyon furcsán érzem magam. Baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy hete nagyon fáradékony vagyok, és sajnos hatalmas hangulatingadozásaim vannak. Tegnapelőtt jelent meg kék vérér mindkét mellemen. Szombat óta 4 kg-ot híztam.. Minden ételt borzasztóan kívánok, 4 szendvics már meg sem kottyan.. Pár napja szédelgek, és hányingerem van, és itthon eddig majd meg őrültem a melegben, most pedig kabátban megfagyok lassan.
2010. jan. 13. 07:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Anyukám vett ma, amit akármikor lehet csinálni. Kicsit felitatódott a csíkok helyére is, de 2 halványka csík van. Holnapután veszek másikat.
2010. jan. 13. 20:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És most akkor mit fogsz csinálni, mert ahogy a tesztes dolgot leírtad, nagyon úgy néz ki, hogy várandós vagy? Nagyon fiatal vagy még? Szóba sem jöhet, hogy esetleg megtartsad? Barátod mit szól hozzá? Köszi a bizalmat és a válaszokat!
2010. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezekre én is kíváncsi vagyok!
2010. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia! na vetettek új tesztet?? kíváncsian várom a válaszodat, na meg h mi lesz ha pozitív! Drukk h úgy legyen ahogy szeretnéd/szeretnétek!
2010. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Negatív :)
2010. jan. 18. 21:38
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon "izgalmas" napokon vagy túl. Eszem ágában sincs kioktatni, de szerintem legyen ez tanulság, rosszabbul is végződhetett volna.
2010. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor remélem már bejelentkeztél dokihoz , hogy miért nem jött meg!? Az sztk ingyenes.
2010. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!