Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon furcsán érzem magam....

Nagyon furcsán érzem magam. Baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy hete nagyon fáradékony vagyok, és sajnos hatalmas hangulatingadozásaim vannak. Tegnapelőtt jelent meg kék vérér mindkét mellemen. Szombat óta 4 kg-ot híztam.. Minden ételt borzasztóan kívánok, 4 szendvics már meg sem kottyan.. Pár napja szédelgek, és hányingerem van, és itthon eddig majd meg őrültem a melegben, most pedig kabátban megfagyok lassan.
2010. jan. 13. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra nem várod?
2010. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kérlek magyarázd el, mert nem értek az ilyesmikhez, fiatal vagyok:(
2010. jan. 13. 07:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mikor kellene vagy kellett volna megjönnie a vérzésednek?
2010. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
A szexhez nem vagy még fiatal?!
2010. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

December 27. Sem akkor, és azóta sem jött.


Én és a barátom is úgy gondoljuk, hogy miért ne csinálnánk, ha elég érettenk tartjuk magunkat rá, és élvezzük is. Eddig nem volt semmi gond, védekeztünk, azonban karácsony előtt lett mindkettőnk családjának pénzügyi problémája, azaz nem tudtunk védekezni. Ezzel nem volt semmi gond, csakhogy nem bírtuk ki, hogy ne csináljuk, mert nagyon ritkán látjuk egymást.. Vigyáztunk, most mégis így vagyok.

2010. jan. 13. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2010. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Hogy vigyáztatok?Megszakitással?
2010. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Az abortusz biztosan olcsobb lesz vagy egy gyerek felnevelése mint 1 óvszer..nem ezen kellett volna sporolni!

Csinálj egy tesztet,de szeirntem terhes vagy. Szinte biztos

2010. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagy az esély a babára,szerintem is vegyél tesztet.Minél hamarabb tudj intézkedni,nehogy késő legyen.
2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Nagyon sajnállak! Az a baj, hogy ez az egész életedre rányomja a bélyegét. Csinálj gyorsan egy tesztet, mert ha nem akarod megtartani a babát, jobb minél előbb cselekedni. Még van egy csomó papír munka is a műtét előtt és mennek a hetek. Meg írnád mi lett a teszt eredménye?
2010. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!