Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjöhet a mensim Gyógyszerrel...

Megjöhet a mensim Gyógyszerrel vagy magától?

Figyelt kérdés
Ez az első ilyen.Voltam dokinál,nem vok terhes:(Nem szedtem fog.gátlót.Nem tudom mi van?A hőgörbém és ovu szerint volt pé az előző hónapban.Amúgy a ciklusom 27 napos szokott lenni.Már 2 mensi nem volt!
2008. aug. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 80-100 napos ciklusaim voltak, hirtelen, végül kiderült, hogy savasodok, és cisztásodok..ezt a 4. nőgyógyásznak sikerült megállapítani és kezelni,addig mindenfélét kaptam: norcolut-ot pl..A fogamzásgátló biztos meghozza, de az a peteérést elmúlassza, tehát nem oldja meg a gondodat.

A mellemet összenyomta és jött belőle a sav, elküldött vérvételre, nézte a hormonoat, ultrahang is volt, de oda kellett csapnom az asztalra!- végül bromocriptint kaptam, e-vitamint kellett szednem, 6 hónap alatt jöttem helyre..viszont most baba lesz, úgyhogy nem tudom megoldódott e véglegesen a gondom

Szóval ha fogamzásgátlót írt fel az a veszélye, ha abbahagyod, ugyanez a probléma megmarad, mert a fog.gátló csak előidézi a havit, de nem természetes módon..

Jobb lenne alaposan kivizsgáltatni.

A ciszta lehet azért , mert a petesejt peteérés után nem ürül ki, hanem visszamarad, de az sem jó dolog.

Később ha babát szeretnél sok probléma lesz ha most nem kezelik megfelelően.

2008. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Nekem már van 2 gyerkőcöm:)

A kicsi decemberben született,de 1 hónapig élt:(Február elején kaptam Bromocriptint,hogy elapadjon a tejem.

Most babát szeretnénk!:)

Várom a további tapasztalatokat!:)

2008. aug. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!