Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Mikor...

Most mit csináljak? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm.Már kezdek arra gondolni hogy baba lehet mert nem szokott késni.De 3 műszakban dolgozok és most éjjeles vagyok.Mikor csináljak tesztet?

Azt mondják reggeli első vizeletből a legjobb de ha éjjel dolgok nem tudom melyik a a reggeli elsö.:D hülyén hangzik de tényleg.ráadásul sokat járok mert sűrűn kell pisilnem.Mikor csináljam meg a tesztet?ma délután veszem.Saccra ha terhes lehetek akkor olyan 3 hét körüli.Szeretnék babát és szeretném ha minél biztosabb eredményt kapnék.köszönöm a válaszokat előre is.

22/L


2010. jan. 12. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!

Neked is késik a mensid?

2010. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodtan teszteljél, ha egy hete késik, akkor már tutu ki kell mutatnia, nem csak első pisiből! :) A tünetek is megvannak, megy a drukk, várjuk az eredményt!!!
2010. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Utolsó vagyok!!! Még nem késik,csak remélem hogy fog,mert első hőmérős hónapunk volt és jókor is voltunk együtt,szóval-REMÉNYKEDEM- !!!Hétvégén kiderül!!!! :)
2010. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
köszikeee:D és én is nagyon drukkolok mindenkinek aki bízik a babóban.remélem mindegyikünknek sikerül.
2010. jan. 12. 14:22
 15/73 anonim ***** válasza:
100%

megy a drukk az utolsónak is meg a kérdezőnek is :):)

Írjátok meg h mi lett! Nagyon kíváncsi vagyok :)

2010. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
amúgy szerintetek mit csináljak ha pozitív?gyárban dolgozok...gumi égetés és irtó büdös van meg minden.ha terhes vagyok elmenjek este még dolgozni vagy az árt a babának?2 éve elvesztettem egy babát 21 hetesen mert beteg volt és kicsit félek hogy mennyire befolyásolná a körülmény.
2010. jan. 12. 14:33
 17/73 anonim ***** válasza:

hát...hú...talán még nem árt a pindurnak. De ha az vagy, akkor minnél hamarabb keress fel egy nőgyógyászt és ő majd megmondja neked h baj-e a büdös gumiszag.

Nyugi, ne idegeskedj, ha terhes vagy akkor gondolj arra h ő egészséges és nem lesz semmi baj :)

2010. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ilyen helyen dolgozol,szerntem árthat a babának,mert a koraterhességi időszakban(is) nagyon oda kell figyelni!Azt mondják,hogy az első 3 hónap a kritikus.

Ha + lesz a tszted,menyjl el dokihoz,ő megvizsgál,és pontosan meg is indolokja,hogy miért ne dolgozz tovább.Főleg azért is,mert sajnos már egy babádat elveszítetted!:(

Én holnaputánra nem várom,bizakodom nagyon!Drukkolok:)

2010. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:

nem csinálod a tesztet?

izgulok:))))

csináld máááár:))))))

2010. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:

"utolsó" vagyok!! Írok majd mi lett az eredmény!!!

Egyébként pont én is ezzel a kérdéssel foglalkoztam,ha az vagyok,menjek-e dolgozni? A különbség az hogy én nem büdös gumiszagba dolgozok,hanem büdös olajszagba!! :((((

2010. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!