Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Mikor...

Most mit csináljak? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm.Már kezdek arra gondolni hogy baba lehet mert nem szokott késni.De 3 műszakban dolgozok és most éjjeles vagyok.Mikor csináljak tesztet?

Azt mondják reggeli első vizeletből a legjobb de ha éjjel dolgok nem tudom melyik a a reggeli elsö.:D hülyén hangzik de tényleg.ráadásul sokat járok mert sűrűn kell pisilnem.Mikor csináljam meg a tesztet?ma délután veszem.Saccra ha terhes lehetek akkor olyan 3 hét körüli.Szeretnék babát és szeretném ha minél biztosabb eredményt kapnék.köszönöm a válaszokat előre is.

22/L


2010. jan. 12. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
köszönöm ..igen arra gondoltam.ezt nem tudtam hogy nem tehetnek éjszakai müszakba terhesen.de neked is köszi a választ.
2010. jan. 12. 15:17
 32/73 anonim ***** válasza:
100%
Én is drukkolok nektek...:-)
2010. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Én is szurkolok!
2010. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
:D én is,mindenkinek!!!!!
2010. jan. 12. 15:38
 35/73 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Mt.85 § szerint: 85. § (1) A nőt terhessége megállapításától gyermeke egyéves koráig — munkaköri alkalmasságára vonatkozó orvosi vélemény bemutatása alapján — az állapotának egészségügyi szempontból megfelelő munkakörbe kell ideiglenesen áthelyezni, vagy meglévő munkakörében a munkafeltételeket kell megfelelően módosítani. Az új munkakör kijelöléséhez a munkavállaló hozzájárulása szükséges.


(2) Az (1) bekezdés alapján ideiglenesen áthelyezett, illetőleg áthelyezés nélkül módosított munkafeltételek mellett foglalkoztatott nő munkabére nem lehet kevesebb előző átlagkereseténél. Ha a munkáltató nem tud az egészségi állapotának megfelelő munkakört biztosítani, akkor a nőt a munkavégzés alól fel kell menteni, és erre az időre részére az állásidőre járó munkabért kell folyósítani.

Ez mindenkinek jár, és használd ki, ne hagyd magad, így lehet, hogy jobban jársz, mint a táppénzzel.

2010. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
100%

így igaz!

:-)

2010. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2010. jan. 12. 15:56
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

már tülkön ülve várom az eredményt :)

kicsit úgy érzem, mintha a te bőrödben lennék, pedig mi még csak ebben a hónapban fogjuk elkezdeni a próbálkozást :)...de olyan jó neked h már tesztelsz :)

2010. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:

:D Nagyon aranyos vagy...bízok benne én is hogy nem sokára haza jön a párom.mert már én is kíváncsi vagyok nagyon.csak tökre félek hogy negatív.De nagyon reménykedek mert tuti pozitív és kész :D

nektek meg remélem nagyon hamar összejön és nem sokára érted izgulunk hogy pozit tesztelj :D :D

2010. jan. 12. 16:13
 40/73 anonim ***** válasza:

:)

Köszi!

Na látod csajszi, ez a hozzáállás! Pozitív lesz, mert már annyira drukkolunk itt egy páran, hogy annak kell lennie :)

2010. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!