Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők segítségét...

Görbeszakértők segítségét kérném. Mitől eshetett le a hőm?

Figyelt kérdés

Reggel fél ötkor megmértem, mert felébredtem és ki kellett mennem WC-re,36,1 volt, aztán aludtam tovább 7-ig (akkor szoktam kelni és mérni), és akkor már 36,5 volt. A görbémet lejjebb beszúrom. A ciklusaim átlag 25-26 naposak. Szerintetek mi történhetet? Melyik értéket kell figyelembe venni? Volt már peteérésem szerintetek?

[link]


2010. jan. 12. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 12.napon volt pé-d,ugyhogy jókor voltatok együtt:) A hő gyakran leesik a pé előtt vagy pont aznap ez változó aztán ugrik egy "nagyot". Azért gondolom,hogy neked 12.én volt,mert pé után elvileg pár napig nincs folyás, és Te onnantól nem írtál be semmit.
2010. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Ezen az oldalon mindent megtalálsz a görbékről. Szintén itt olvastam, hogy azért kell egy azonos idő pontban mérni minden reggel, mert minél korábban mérjük, annál alacsonyabb a hőnk. És ezt most te igazoltad is.

2010. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: bocs véletlenül nyomtam meg a félig-meddig hasznosat és nem a hasznosat.
2010. jan. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!