Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők segítségét...

Görbeszakértők segítségét kérném, szerintetek volt ebben a hónapban ovum? Görbémet csatoltam.

Figyelt kérdés

Eddig mindig a 13-14. ciklusnapon volt ovum, és a 27. 28. napon jött meg,most viszon elég sokat késik már. Terhes nem lehetek,csak jövő hónaptól kezdenénk el próbálkozni.Előre is köszönöm!

[link] Png


2010. okt. 25. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, a linket még egyszer, végig jelöld ki..nem nyitja meg
2010. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni:-(!
2010. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


ohh nem is figyeltem,hogy rosszul linkeltem,remélem meg tudjátok nyitni!köszi

2010. okt. 25. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
nem volt ovud. szerintem.
2010. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nn is erre gyanakszom, és szerinted miért nem menstruálok?nem voltam még ilyen helyzetben soha.érdemes lenne orvoshoz mennem?köszi
2010. okt. 25. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg volt, simán csak nem látszik a görbén. Az ovuteszt biztosabb :)
2010. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
esetleg arra tippelnék,hogy később volt és nem akkor amikor a ciklus.hu behúzta,hát nem tudom,határeset,kicsit kiakadtam,hogy még mindig nem jött meg:(((
2010. okt. 25. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Az se túl szerencsés, hogy össze-vissza időpontokban méred a hődet, így nehéz megbízható eredményt kapni.
2010. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A munkám miatt képtelenség mindig ugyanakkor mérni.

Mindegy ez már nem is érdekel,csak az hogy nem jön meg és fájdalmaim is vannak. Talán ma kapok választ az orvosomtól.

2010. okt. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!