Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már hogy azt éreztétek...

Volt már hogy azt éreztétek most aztán terhes vagyok, pedig lényegében lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ezzel most én is így vagyok.Két hete késik,de mindig védekeztünk a párommal és soha nem volt lukas a gumi.

Tudom,hogy azért késhet mert most vizsgaidőszak van és sok a stresz,meg felborult a napi rutin,de már olyan mintha hányingerem is lenne.De szinte 100,hogy nem lehetek az.Voltatok már így?


2010. jan. 11. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. De ide általában a gyanús esetek írnak be, meg akik nem biztosak a dolgukban, illetve azok, akik nem megfelelően használják az adott fogamzásgátló módszert. Egy teljes mértékben tájékozott nő nem itt fogja keresni a választ.
2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

igazából mi óvszerrel védekezünk.Ennek is megvannak az okai.De miután tavaly volt egy szakadásunk,azóta mielőtt úgymond jönne a löket a párom kiveszi megnézni hogy láthatóan egyben van e...Szóval nem tudom hányan csinálják ennél óvatosabban.Ezért állnék teljesen értetlenül az eset felett.

De mindegy nem hinném hogy az lennék,mert kéééptelensééég.

2010. jan. 11. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig óvszerrel védekeztek, és nem lyukadt ki,nem csúszott le a gumi, akkor nem vagy terhes.A vizsgaidőszaknak köszönd a késést. Én is voltam főiskolás, tudom milyen.A hányinger is lehet az idegeskedéstől.Szerintem csak bebeszéled magadnak a terhes tüneteket. Nyugodj meg, mert ha így izgulsz, még többet fog késni.Tényleg az a legegyszerűbb, ha veszel egy tesztet.És ha negatív, akkor koncentrálj a vizsgákra.Abban én sem hiszek, hogy megfelelő fogamzásgátlás mellett csak úgy teherbe lehet esni.Én 9 éve védekezek, és nem lettem terhes.Mert odafigyeltem. Csodák nincsenek.
2010. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!