Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már hogy azt éreztétek...

Volt már hogy azt éreztétek most aztán terhes vagyok, pedig lényegében lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ezzel most én is így vagyok.Két hete késik,de mindig védekeztünk a párommal és soha nem volt lukas a gumi.

Tudom,hogy azért késhet mert most vizsgaidőszak van és sok a stresz,meg felborult a napi rutin,de már olyan mintha hányingerem is lenne.De szinte 100,hogy nem lehetek az.Voltatok már így?


2010. jan. 11. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj egy tesztet és ha negatív akkor tuti nem vagy az. Szerintem csak a stressz okozza. Nyugodj meg.
2010. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hét késésnél már kimutatná egy teszt. Ne sajnáld rá azt az 500 Ft-ot, megnyugodnál tőle.
2010. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
persze..a végén már a létező összes tünetet észleltem magamon.(nem voltam terhes természetesen)
2010. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, de ha nincs hányingered nem émelyegsz meg a többi tünet akkor biztos nem. Én a múlt hónapban voltam úgy, tünet is volt és mégsem.
2010. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer pontos szedése mellett, egy alkalom után lettem terhes. Sokáig én is azt gondoltam, hogy lehetetlen...
2010. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Olyna érdekes,hogy itt mindenkinek van legalább 2 olyan ismerőse,ako ovszer mellett szakadás nélkül,gyogyzsre normális hazsnálata mellett, sőt szüzen esett teherbe... csak kifelejtenek néhány apróságot a sztorikból általában.Gondolom utolsó te is ilyen vagy.
2010. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 100%-os fogamzásgátló, mindegyiknek van terhességi indexe, azaz mind mellett teherbe lehet esni. Igen, még szüzen is.
2010. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen a válaszokat...érdekes ilyen történeteket hallani.Holnap tényleg tesztelés lesz.
2010. jan. 11. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy teherbe lehet. Ha kiszakad az ovszer,ha rosszul hazsnálod a tabit (hányás ,hasmenés,kimaradt szemek,más gyogyszerek). Lehetséges,hogy nomrális tabletta szedés mellett is teherbe esel,na de könyörgöm nem 20 esetből 15 ször mint ahogy ezen az oldalon állitják egyesek..vagy szerinted nem furcsa hogy itt sosem hibázik senki,és mégis terhesek lesznek? Multkor volt pont egy ilyen kérdés,hogy pozitiv lett a tesztje a lánynak pedig nem volt lyukas az óvszer,szex után rögtön fürdenek és zuhany..nem volt gumi nélkül digidugi,se kézzel nyulkálás..

erre ilyen válaszok születtek,hogy biztos HIBÁS volt az óvszer de NEM SZAKADT.Az milyen? ilyen alapvető baromságokat én már nem tudok befogadni.Mindennek van hibaszázaléka,de szeplőtlen fogantatás meg nincsen. És pont azért mert a tabletta pearl indexe 99 százalékos nem hiszem el hogy itt senki nem hibázik a szedése közben és mindenki teherbe esik.

2010. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja a másik kedvenc történetem: a válaszoló ismerősének a kerezstanyja uygesett teherbe hogy nem is látott még f.szt,csak elment strandra és valoszinüleg valaki beleejakulált a vizbe:-D vagy az illető hölgy orálisan kielégitette a párját,utána elment fogatmosni,utána coskoloztak és a barátja kinyalta..és fél hogy terhes lesz..igen végülis megtörténhet.
2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!