Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki úgy terhes h...

Lehet valaki úgy terhes h közben mensessel? De nem olyan mint szokott lenni jóval kevesebb, mitől van állandó éhségérzetem és amikor enni akarok akkor meg nem esik jól? Remélem ezek jo jelek a terhességre! Már nagyon szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy "mensessel"???... 8-o

Talán menstruál!

2010. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak beképzeled magadnak h terhes vagy. Én is beképzeltem már párszor, hányingerem is volt, meg minden :)

Ettől függetlenül előfordulhat kis vérzés terhesség alatt is.

2010. jan. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa, hogy lehet. Valamivel kevesebb volt és az első hónapban 5, a második hónapban 3 napig tartott. Az orvosom szerint ilyenkor "emlékszik" a szervezet. Mondjuk én sosem figyelgettem magam, nem terv szerint "készült" a baba.
2010. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyiféle nő van, és nincs két egyforma nő, két egyforma terhesség, két egyforma tünetsor. Az állandó éhségérzet NEM EGYÉRTELMŰ TERHESSÉGI JEL, hanem pl a cukorbetegségé - hacsak nem vagy tényleg terhes.


Ezt viszont egy terhességi teszttel tudod meg. Tesztelj!

2010. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!