Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Kaáli...

Mi a véleményetek a Kaáli intézetről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:14
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem életem legjobb élménye volt, amit az egészségüggyel kapcsolatban tapasztaltam. Maximális odafigyelés, diszkréció, tisztaság, kulturált személyzet és orvosok, és mosoly!

Igaz ez 11 évvel ezelőtt történt, de sohasem fogom elfelejteni és mindig hálával gondolok a Kaáli Intézetre. A ma már 10 éves kislányomat nekik köszönhetem!

2010. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csupa jókat tudok én is mondani 1 baj van hogy sokan vannak sajnos!Ennek ellenére nagyon igyekeznek az ott dolgozók.
2010. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz! nekem is csak jó tapasztalataim vannak:)

(14 hós kisfiú anyuja) ha a kövi babát akarjuk, akkor azonnal odamegyünk és nem szórakozunk még 3 évig..

2010. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!