Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menses peteeres napjatol...

A menses peteeres napjatol szamolva mindig 2 het utan jon meg?

Figyelt kérdés

Tehat ha nekem a 14.napon volt PE-m (ovu teszt szerint), akkor 27-30napos ciklusnal most is kb. a 28.nap korul varhatom a mensit? Csak azert kerdem, mert mar jo par napja mindjart megjon erzesem van es olyan bosszanto. Tamponnal maszkalok, hogy na mikor fog megjonni, pedig ma meg csak a 23.napon vagyok. (Probalom magam lelkileg felkesziteni a mensire, hogy ne legyen olyan csalodas, mikor megjon....)


Amugy van nemi kremes folyasom, hol tobb, hol kevesebb.


2008. aug. 4. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan rossz (kellemetlen) ez a mindjart megjon erzes, mintha barmikor megjohetne a (nem vart) mensi. Csak kivancsi vagyok, hogy bar vegulis rendszeres a ciklusom (nem hajszal pontosan, vagyis nem napra pontosan, hanem 1-3 nap elteressel max.), de mi van ha megis megjon hamarabb? (Remelem ,hogy nem.....)
2008. aug. 4. 21:39
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

na akkor a tampont most szedd ki!

nem kéne bejuttatni véletlen sem egy fertőzést..!

Inkább betét, hátha ott az a baba.

Várnod kellmindenképp, de ne tamponozz, majd tesztelj!

2008. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jujj, nem ugy ertettem, hogy hasznalom is! :D


Csak tamponnal maszkalok, hogy ha esetleg veletlenul megjonne, akkor keznel legyen (zsebben, kistaskaban stb...).


Ma vagyok a 24.napon, most mintha tobb kremes folyasom lenne mint tegnap. A melleim enyhen feszulnek megint.


Remelem nem jon meg a mensi! Szombaton lesz a 28.nap, szerintem akkor mar jo ha tesztelek.

2008. aug. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!